Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » 102 виборчий округ продовжує спротив масштабним підкупам кандидата Олеся Довгого

102 виборчий округ продовжує спротив масштабним підкупам кандидата Олеся Довгого

102 виборчий округ продовжує спротив масштабним підкупам кандидата Олеся Довгого

Активісти м. Знам’янки заручились підтримкою відомих журналістів та провели акцію направлену проти підкупу виборців кандидатом Олесем Довгим. Прихильники О. Довгого намагались зірвати проведення заходу.

18 жовтня о 16.00 в м. Знам'янка на площі Героїв відбулася Акція «За чесні вибори в 102 окрузі». В акції прийняли участь відомі журналісти Мустафа Найєм, Сергій Лещенко, Світлана Заліщук; бійці АТО та громадські активісти. Долучилися до заходу й кандидати по 102 виборчому округу (Центр: місто Знам’янка. ОВО включає: міста Знам’янка, Світловодськ, Знам’янський, Новгородківський, Олександрівський, Онуфріївський, Світловодський райони) - Кучер О. І. – самовисуванець; Лаврусь А. М. - самовисуванець; Рудницький О. В. – суб’єкт висування партія «Воля»; Самородченко С. М. - суб’єкт висування партія «Блок лівих сил України»; Стрижак М.І. – самовисування; Тетяниченко В.А. – суб’єкт висування Радикальна Партія Олега Ляшка.

На акцію з Олександрівки прибув автобус з прихильниками кандидата-самовисуванця Олеся Довгого. За словами місцевих учасників акції, від гостей відчувався запах алкоголю. У ході заходу прибічники О. Довгого намагались зчинити бійку та кинули декілька яєць. Присутні правоохоронці швидко зупинили конфлікт. Але активісти продовжили провокації і почали скандувати: «Олесь!». На неодноразові заклики журналіста М. Найєма, вийти комусь до мікрофону – сміливців не знайшлося.

Активісти Знам’янського об’єднання Майдан, закидали прихильників О.С. Довгого листівками з зображенням самого кандидата на фоні двухсотгривневої банкноти, які символізують підкупи виборців кандидатом О. Довгим.

Як відомо, С. Заліщук, С. Лещенко та М. Найєм балотуються до Верховної Ради за виборчим списком «Блоку Петра Порошенка» - № 18, 19, 20 відповідно. С. Заліщук – координатор руху «Чесно», С. Лещенко – журналіст, заступник головного редактора інтернет-видання «Українська правда» (станом на вересень 2014 р.), М. Найєм – журналіст, з 2013 року працює на Громадському телебаченні, але неодноразово заявляв, що не займається журналістикою, поки веде політичну діяльність. Всі троє кандидатів балотуються вперше.

Раніше ОПОРА вже повідомляла про проведення у м. Знам’янка акцій, направлених на боротьбу з підкупом виборців (http://oporaua.org/oblast/article/6710-kirovogradshchyna-u-znamjanci-objednannja-lmajdanr-boretsja-z-pidkupom-vyborciv-shljahom-zaluchennja-lavtomajdanur

прес-секретар кампанії спостереження Громадянської Мережі ОПОРА в Кіровоградській області
За коментарями звертатись:
Патруль Євгеній
координатор виборчих програм
Громадянської мережі ОПОРА у Кіровоградській області
+380994263118


© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org