Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » Після повторного підрахунку бюлетенів розрив між кандидатами на посаду міського голови зменшився на три голоси

Після повторного підрахунку бюлетенів розрив між кандидатами на посаду міського голови зменшився на три голоси

Після повторного підрахунку бюлетенів розрив між кандидатами на посаду міського голови зменшився на три голоси

19 листопада у Кіровограді відбувся повторний підрахунок голосів, які отримали претенденти у мери, на дільниці № 350861. Кількість бюлетенів, зарахованих за обох кандидатів, під час перерахунку співпала. Проте, рішенням комісії кілька бюлетенів визнали недійсними.

Перерахунок голосів на дільниці №350861 у Кіровограді мав відбутися 18 листопада, але його було перенесено на 19 листопада через відсутність заступника голови Кіровської районної виборчої комісії.

Під час засідання Кіровської ТВК присутніх також проінформували про результати розгляду судових позовів по результату голосування на дільницях №350867 та №350852. З вимогою встановити результати виборів міського голови у Кіровограді без врахування протоколів з цих дільниць звернулись представники штабу кандидата А. Райковича. Обидва позови було відхилено у повному обсязі.

Нагадуємо, затримка оголошення підсумків голосування на виборах Кіровоградського міського голови триває від ранку 16 листопада. Підведення підсумків виборів призупинилось спочатку через відсутність уточненого протоколу з дільниці № 350867, а також через стан здоров’я голови Кіровської районної у місті Кіровограді комісії. Тоді ж про перемогу на виборах оголосили штаби обох кандидатів на посаду міського голови. За попередніми даними, різниця голосів між кандидатами складала 225 бюлетенів.

З 16 листопада представники штабу А. Райковича («БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ») вимагають визнання виборів на дільницях №350867, 350861 та 350852 недійсними. На ці дільниці було подано скарги в територіальні виборчі комісії та позови до суду.

17 листопада на Кіровській районні ТВК відбувся перерахунок бюлетенів на дільниці №350867, який не виявив розбіжностей з попереднім протоколом.

За коментарями звертайтеся:
Прес-служба Громадянської мережі ОПОРА
Патруль Євгеній - координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА в Кіровоградській обл.
+380994263118
 
(#вибори2015 #elect_ua #opora #опора)
 
Довідково:                                                                                                                             
Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльнос ті мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування. Слідкуйте за останніми новинами на сайті ОПОРИ та Мапі порушень «Місцеві вибори 2015». Рекомендуємо кожному спостерігачу, журналісту й активним громадянам завантажити мобільний додаток «Місцеві вибори» для Android.


© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org