Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » Агітаційні зустрічі Олеся Довгого з виборцями у супроводі міліції та «тітушок»

Агітаційні зустрічі Олеся Довгого з виборцями у супроводі міліції та «тітушок»

Агітаційні зустрічі Олеся Довгого з виборцями у супроводі міліції та «тітушок»

Агітаційні зустрічі Олеся Довгого з виборцями м. Знам’янки та с. Дмитрівка контролювалися співробітниками міліції та «тітушками».

Після візиту Олеся Довгого у Знам’янку його агітзустрічі супроводжує автобус міліції на чолі з заступником районного відділу міліції та ще два автобуси «тітушок». Як відомо, 23.09. 2014р. громада закидала кандидата яйцями.

02.10.2014 р. о 12:00 на зустріч в селищі Дмитрівка Знам’янського району прийшло всього вісім жіночок похилого віку. П’ятеро чоловіків до зали не впустили, оскільки вони здалися «тітушкам» провокаторами.

Агітзахід пройшов спокійно, присутні до провокацій не вдавалися.

Того ж дня о 17:00 в ДК міста Знам’янка відбувалась зустріч кандидата О.Довгого з виборцями по спискам. Охорону забезпечували близько сорока чоловіків в спортивних костюмах та наряд міліції.

Волонтери по допомозі АТО не могли потрапити до кімнати, яку вони орендують у ДК. Згодом, потрапивши до свого приміщення були там заблоковані. Людей не випускали протягом 30 хвилин.

Одна з учасниць волонтерського руху - Наталія Іванова розповіла, що п’ятеро молодиків вимагали в них документи. В ситуацію втрутились троє співробітників міліції, натомість, їх також закрили разом з волонтерами. Через півгодини молодики вивели їх разом з міліціонерами через запасний вихід.

За словами свідків, в деяких молодиках, вони впізнали учасників  «Антимайдану».

Олесь Довгий балотується як самовисуванець по ОВО №102 (Центр: місто Знам’янка. Включає: міста Знам’янка, Світловодськ, Знам’янський, Новгородківський, Олександрівський, Онуфріївський, Світловодський райони). В 2012 році балотувався да Верховної ради України по одномандатному округу № 214 в м. Києві, та не був обраним.

прес-секретар кампанії спостереження Громадянської Мережі ОПОРА в Кіровоградській області
За коментарями звертатись:
Патруль Євгеній
координатор виборчих програм
Громадянської мережі ОПОРА у Кіровоградській області
+380994263118


© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org