Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » Андрій Табалов, так і не зареєструвавшись, знявся з виборів

Андрій Табалов, так і не зареєструвавшись, знявся з виборів

Андрій Табалов, так і не зареєструвавшись, знявся з виборів

Діючий народний депутат по 99 виборчому округу (м. Кіровоград) Андрій Табалов, який про свою участь у позачергових парламентських виборах заявив  у ЗМІ ще у серпні 2014 року, сьогодні, 25 вересня, і на прес-конференції у Кіровограді повідомив, що не йтиме на вибори.

Протягом останніх двох місяців спостерігачі ОПОРИ фіксували інтенсивну агітаційну діяльність нардепа – зустрічі з виборцями, роботу агітаційних наметів, білборди, статті у ЗМІ. Також, про плани знову балотуватися до парламенту, Андрій Табалов заявляв у своїх інтерв’ю місцевим ЗМІ. 

Натомість 25 вересня, за місяць до виборів і в останній день подачі документів про реєстрацію кандидатів у народні депутати, Андрій Табалов заявив про те, що не йтиме на вибори. Своє рішення пояснив тим, що не вважає доцільним йти у парламент, так як майбутній склад парламенту вже сьогодні виглядає таким, який не буде працювати ефективно. Відповідно, не бачить можливості працювати у майбутньому складі парламенту. Також А.Табалов наголосив, що не підтримує жодного іншого кандидата у народні депутати по округ №99.

В ході прес-конференції депутат зазначив, що ні копійки не брав з державного бюджету. Це був лише інструмент для забезпечення потреб регіону, а це можна робити і без мандата. «Також однією з причин є постійна зайнятість у зв’язку з АТО. У приймальні працює штаб юридичної допомоги учасникам АТО і надається постійна волонтерська підтримка військовим на Сході» -розповів А.Табалов.

На 24 вересня по 99 ОВО було зареєстровано 5 кандидатів у народні депутати.

Нагадаємо, Андрій Табалов став народним депутатом  в одномандатному виборчому окрузі №99 у 2012 році. Балотувався від партії ВО Батьківщина, в перший день парламентської роботи відмовився вступати у фракцію «Батьківщини», після чого був позапартійним депутатом.

За коментарями звертатись:
Патруль Євгеній
 Координатор ОПОРИ у Кіровоградській області
+38 099 426 31 18, http://oporakr.org/


© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org