Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » » » » » Андрющенко Богдан Вікторович

Андрющенко Богдан Вікторович

Андрющенко Богдан Вікторович
Одномандатний виборчий округ 100
Висування Політична партія "Сила Людей"
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-34-20702 від 23.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1269 від 28.09.2014
Відомості про кандидата народився 19 листопада 1974 року в місті Києві, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія "Сила Людей".

Програма кандидата в народні депутати україни

Андрющенко богдана вікторовича

Відмінити систему корупційної демократії!

Україна потерпає від корупції не менше, ніж від військової агресії.

Переконаний корупція починається з продажу посад та дипломів. Коли ти не платиш за посаду, тобі не треба шукати як повернути ці гроші. Те саме стосується і виборів. Чим більше кандидат витратить на компанію – тим більше йому потім треба повертати, використовуючи посаду чи мандат. Державні посади це не товар, не відзнака і не нагорода! Це щоденна відповідальність і складна робота. На виконання державних функцій треба підбирати людей за моральними, фаховими і громадянськими якостями. Це вимагає докорінної перебудови як правового поля, системи освіти та підготовки, так і свідомості кожного з нас.

Зобов’язуюсь, особисто пройти будь-яку офіційно затверджену процедуру люстрації. Та в разі її позитивного результату домогтись люстрування всіх державних службовців 1 категорії чи прирівняних до них осіб, зокрема народних депутатів.

Вирішувати долю України мають право тільки ті, хто зацікавлені у її майбутньому!

Вищі посадові особи активно купують майно за кордоном, навчають там дітей, виводять з країни бізнес та гроші, не лікуються у вітчизняних лікарнях, споживають імпортні продукти і тому не зацікавлені у реальному покращенні життя в Україні.

Зобов’язуюсь законодавчо визначити вимоги до тих, хто займатиме посади, в тому числі виборні, стосовно заборони мати за кордоном майно, рахунки та споживати імпортні товари і послуги, якщо аналогічні є в Україні.

Місцеве самоврядування – основа української держави!

З року в рік можливості місцевого самоврядування зменшуються. Раз за разом зміни в законодавстві все менше залишають ресурсів територіальній громаді самостійно задовольняти власні потреби.

Зобов’язуюсь законодавчо припинити практику звуження можливостей місцевого самоврядування та внести проекти змін до земельного, податкового, бюджетного та іншого законодавства, щоб кожна громада мала достатні ресурси для забезпечення своїх потреб, а не жебракувала в очікуванні дотацій.

Торгувати не землею, а тим, що на ній росте!

Україна споконвіку була аграрною державою. Любов до рідної землі, прагнення захистити її, зберегти, завжди були невід’ємними чеснотами українця. Земля – народне багатство. Дбайливий господар багатство зберігає і примножує, а не розпродає. Розпродавати ж територію суверенної України це злочин проти кожного громадянина, проти кожного з нас!

Зобов’язуюсь законодавчо зробити так, щоб земля України залишилася у власності народу і місцевих громад, а продаж стосувався тільки права користування земельною ділянкою і того, що на ній вироблено.

Народний депутат – виконавець волі виборця!

Переконаний: головні завдання народного депутата – захист інтересів громади, від якої обрався, та створення законів, які працюватимуть на користь кожного громадянина. Не повинен депутат роздавати гроші, чи пайки; будувати майданчики чи ремонтувати дороги. Його роль - створення суспільно визнаних правил та контроль за їх дотриманням в інтересах громади.

Якщо Ви бажаєте, щоб і надалі у Верховній Раді панували лише гроші та безвідповідальність;

якщо Ви згодні коли приймаються закони, що протирічать національним інтересам і здоровому глузду;

якщо Вам подобається депутат, який зраджує волю виборців, прогулює роботу та є „кнопкодавом”, не голосуйте за мене, оберіть когось іншого.

В разі обрання мене народним депутатом також зобов’язуюсь:

не втрачати зв’язок з громадою округу;

голосувати особисто та не допускати голосування за мене кимось іншим;

запровадити процедуру висловлення недовіри депутату та відкликання його за ініціативою виборців;

виносити законодавчі ініціативи виключно за результатами громадських і фахових обговорень на окрузі.

Якщо ця програма буде мною порушена, я, Андрющенко Богдан Вікторович, зобов’язуюсь невідкладно подати заяву про складання депутатських повноважень.© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org