Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » » » » » Беляй Олександр Іванович

Беляй Олександр Іванович

Беляй Олександр Іванович
Одномандатний виборчий округ 102
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-36-16528 від 12.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 938 від 15.09.2014
Відомості про кандидата народився 19 квiтня 1975 року в селі Велика Чечеліївка Новгородківського району Кіровоградської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, юрист, АО "ЕЛ СІ ЕФ", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.

Передвиборча програма кандидата в народні депутати України

по одномандатному виборчому окрузі №102

Беляя Олександра Івановича

Для забезпечення покращення життя людей вважаю за необхідне:

Політична сфера:

1. Зняття депутатської недоторканості та скасування депутатських пільг.

2. Запровадження чіткого механізму звітування, відкликання депутатів усіх рівнів за невиконання передвиборчої програми, за відсутність на засіданнях.

3. Зміцнення обороноздатності держави.

4. Належне фінансове і матеріальне забезпечення армії, правоохоронних органів, медичних закладів, закладів освіти, культури та соціальні гарантії їх працівників.

5. Проведення реформ в правоохоронних органах та судовій системі з метою подолання корупції та підвищення рівня ефективності роботи до Європейських стандартів

6. Забезпечення конституційного права громадян на безкоштовне медичне обслуговування та освіту.

7. Втілення в життя програми по відродженню і розвитку села та малих міст.

8. Підтримка малого та середнього бізнесу.

9. Заборона проведення (ініціювання) перевірок суб’єктів підприємицької діяльності правоохоронними та фіскальними органами за винятком вчинення злочинів пов’язаних з розкраданням державного майна, бюджетних коштів та відмиванням “брудних грошей”.

Соціальне забезпечення:

  1. Внесення змін до пенсійного законодавства в частині повернення віку виходу на пенсію: жінки – 55 років, чоловіки – 60 років.

2. Індексація і повернення заощаджень, втрачених в Ощадбанку в реальному розмірі, який відповідав купівельній спроможності на період 1991 року та передача їх в спадок.

3. Підвищення розміру пенсій, мінімальної заробітної плати та стипендій до реального прожиткового мінімуму.

4. Ліквідація заборгованості по заробітній платі.

5. Підтримка на законодавчому рівні незахищених верств населення, а також інвалідів та ветеранів війни, дітей війни, учасників бойових дій, ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС та повне їх забезпечення безкоштовними ліками.

6. Надання молодим сім’ям доступних кредитів на житло, багатодітним сім’ям – повне його погашення за рахунок держави.

По округу:

  1. Подолання безробіття на державному рівні за рахунок:
  • створення нових та підтримка вже існуючих підприємств по переробці сільсько-господарської продукції як на селі так і в містах;
  • розвиток та підтримка рибальського господарства в регіоні;
  • підтримка промисловості та залучення інвестицій в її розвиток;
  • з метою збільшення робочих місць та працевлаштування місцевого населення: відкриття нових та підтримка існуючих лікувально-оздоровчих закладів, спортивних баз, баз відпочинку в районах поблизу лісових зон. Розвиток туризму в регіоні.
  1. Підвищення розміру виплати селянам за користування їхніми земельними паями та екологічний контроль за їх використанням.
  2. Підвищення закупівельних цін на продукцію у селянина за рахунок дотацій держави відповідно до Європейських стандартів.

4. Повне забезпечення лікувальних закладів округу сучасними приладами для рентген-, МРТ-, УЗД- діагнозтування, томографами, стоматологічним обладнанням, сучасним медичним транспортом та належними медикаментами.

5. Запровадження на державному рівні програми по боротьбі з захворюванням на туберкульоз, раком молочної залози та іншими раковими захворюванями.

6. Припинення закриття шкіл, дитячих садків, ФАПів.

7. Виконання програми по будівництву, реконструкції доріг, газопроводів, водопроводів, освітлення вулиць, артезіанських свердловин, бюветів.

8. Розвиток спорту в регіоні та підняття патріотичного духу молоді.

9. Відродження та відбудова храмів, які були зруйновані радянською владою, повернення земель та майна релігійним громадам. Підвищення духовності та моралі населення на основі християнських цінностей.

Будьте мудрими в своєму виборі!© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org