Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » » » » » Березкін Станіслав Семенович

Березкін Станіслав Семенович

Березкін Станіслав Семенович
Одномандатний виборчий округ 100
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-36-18762 від 19.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1094 від 23.09.2014
Відомості про кандидата народився 12 травня 1959 року в селі Високі Байраки Кіровоградського району Кіровоградської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Кіровограді, судимість відсутня, самовисування.

Передвиборна програма кандидата у народні депутати в одномандатному

виборчому окрузі №100 Березкіна Станіслава Семеновича

Дорогі земляки!

Перед кожними виборами київські політики приїжджають на Кіровоградщину і обіцяють «золоті гори». Вони приходять до влади і миттєво забувають про нас. Їм байдуже до проблеми зруйнованої дороги в Добровеличківському районі чи створення додаткової групи в дитячому садкусела ІванівкаНовоукраїнського району. Як і переважна більшість українців, я не вірю тепер ані «червоним», ані «білим» - жодним партійним кольорам. Я не буду серед них. Кажу твердо усім: «Я – з Кіровоградщини! Я тут живу, тут я працюватиму і розвиватиму далі!».

Підтримка армії шляхом її реформування

Перед Україною постали нові виклики. Війна – це екзамен для усіх українців. Я, як і тисячі кіровоградців, допомагаю українській армії: і харчами, і обмундируванням, і ремонтом техніки. Але я переконаний, що створення сильної армії – це прерогатива держави. Для мене одним із пріоритетних напрямків депутатської діяльності буде підтримкареформування Збройних сил та її технічне переоснащення.

НАТО

Розвиток подій на Сході України 2014 року, а відтепер і постійна загроза прихованої і прямої агресії з боку Росії, яскраво засвідчили необхідність приєднання нашої держави до системи колективної безпеки в Європі. Підтримаю у Верховній Раді законопроекти, які вже найближчим часом дозволять Україні і НАТО вивести своє партнерство на якісно новий рівень, у тому числі і з метою досягнення максимальної взаємодії Збройних Сил України та Альянсу.

Підтримка місцевих громад шляхом децентралізації влади

Сьогодні вкрай потрібно вносити зміни до Конституції України щодо децентралізації влади.Місцеві громади повинні мати можливість активно розвиватися, отримувати додаткові надходження в місцеві бюджети та розпоряджатися коштами. Тому я підтримую основну вимогу представників місцевого самоврядування – розширення прав територій.

Законодавчі ініціативи у сфері соціального захисту

Одними із перших документів, які я внесу на розгляд новообраної Верховної Ради України буде законопроект про надання додаткових пільг учасникам бойових дій АТО та законопроект про скасування усіх пільг для чиновників різних рівнів, народних депутатів, суддів та прокурорів.

Підтримка дітей та молоді

Сприятиму на законодавчому рівні належному фінансуванню Програм підтримки молодіжного житлового будівництва, у тому числі і в сільських населених пунктах. Надаватиму посильну допомогу у створенні умов для занять спортом та іншим формам підтримки здорового способу життя.

Корупція

Переконаний, якщо ми не продемонструємо швидкий результат у боротьбі з корупцією, ми програємо кожну іншу реформу. Ефективно протистояти корупції можна виключно за умови, коли всі громадяни будуть рівними перед законом. Підтримаю зняття недоторканості з народних депутатів та створення Національного антикорупційного бюро, яке  займатиметься розслідуванням корупційних злочинів, вчинених міністрами, народними депутатами, державними службовцями 1-2 категорії.

Створення робочих місць

Мешканці районів мають розуміти і бачити перспективи розвитку свого краю на 5 років вперед. Для цього вже сьогодні необхідно створювати План розвитку території на 2015-2020 роки. Готовий долучитися до цієї важливої справи, результатом якої стане реальний програмний документ. Він дасть відповіді на питання, де розвивати бізнес і підприємництво, створювати нові робочі місця, куди направляти акумульовані в місцевих бюджетах кошти.

Під час моїх зустрічей з громадами міст, селищ і сіл виборчого округу ми спільно виробили першочерговий план дій соціально – економічного розвитку територій. Усі ваші побажання, пропозиції – це суттєве доповнення до моєї передвиборчої програми, яку я готовий реалізувати разом з вами!

З повагою Ваш кандидат у народні депутати Станіслав Березкін© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org