Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » » » » » Бевзенко Михайло Валентинович

Бевзенко Михайло Валентинович

Бевзенко Михайло Валентинович
Одномандатний виборчий округ 101
Висування Радикальна Партія Олега Ляшка
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-34-20868 від 23.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1267 від 28.09.2014
Відомості про кандидата народився 30 вересня 1975 року в у місті Гайворон Кіровоградської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, член Радикальної Партії Олега Ляшка, проживає в місті Гайворон Кіровоградської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Радикальна Партія Олега Ляшка.

Виборча програма

кандидата у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 101
від Радикальної партії Олега Ляшка

Бевзенка Михайла Валентиновича

Шановні Земляки, я прийняв важливе рішення, завдяки Вашій підтримці та довірі Радикальної партії Олега Ляшка йти в депутати Верховної Ради. Кіровоградщина – це мій рідний край.

Я тут народився і виріс. Тут живуть мої батьки. Тому  я знаю, як і чим Ви живете. Вже сьогодні я працюю для Вашого добробуту. Разом ми радикально змінимо життя Кіровоградщини на краще.

Комплексна реформа місцевого самоврядування.
 Я віддам максимальні повноваження і ресурси на місця- зароблене буде залишатися в регіонах. Зроблю адмінпослуги максимально наближеними до людей за місцем їх проживання. Оформлення спадщини на селі буде безкоштовним.

Аграрна реформа.
Я забороню продаж землі і ліквідую нелегальний земельний ринок. Заборонимо іноземцям володіти і розпоряджатися нашими чорноземами. Створю прозорий земельний кадастр, що унеможливить земельне рейдерство. Будемо виробляти і продавати готову продукція, а не сировину.

Держава для людей.
Вимагатиму від парламенту повернути пенсійний вік жінкам – 55 років. Запропоную парламенту, ухвалити закон ,щоб робота у підсобному селянському господарстві і на базарі давала людям право на отримання пенсії. При народженні кожної дитини сім’я отримуватиме максимальну допомогу від держави. Сім’ї з двома дітьми будуть визнані багатодітними і зможуть взяти пільгові кредити на придбання житла.

Стратегічні реформ для розвитку держави.
Після децентралізації влади і реформи місцевого самоврядування держава має визначити власні конкурентні переваги і сконцентруватися на їх розвитку :
- розбудові транзитного і транспортного потенціалу країни, яка знаходиться на перетині торгових шляхів Сходу і Заходу. Нові автошляхи, залізниці, аеропорти, річкові і морські порти – це збільшення пасажирських і вантажних перевезень.
- розвитку аграрної сфери та наших агропромислових підприємств, які знаходяться на найродючіший землі у світі, де живуть найпрацьовитіші люди. Зможемо нагодувати себе і увесь світ.

Люстрація та боротьба зі шкідниками.
Я Радикально зміню особовий склад правоохоронних органів. Посилю кримінальну відповідальність за хабарництво та зловживання владою. Позбавлю депутатів і чиновників космічних зарплат і пільг.

Ліквідація бюрократії.
Я докорінно зміню корупційну і неефективну «радянську» систему влади та публічних послуг. Державні послуги будуть максимально простими і прозорими, запроваджу електронне урядування, проведу інвентаризацію державного та комунального майна, створю відкритий усім реєстр власності.

Свобода економічної діяльності і захист виробника.
Створю умови для відродження національного виробництва та розвитку ефективного міжнародного співробітництва. Скасую більшість податків. Гарантую перше робоче місце для молоді.

Люди довели своїми діями і власною позицією, що вони кращі, розумніші і відповідальніші наших «можновладців». Саме тому вони заслуговують на достойне життя ! Попереджаю зразу - боротьба буде тривалою і важкою. Але якщо не боротися – ми втратимо Україну!

Слава Україні!© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org