Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » Більшість у керівному складі ТВК Кіровоградської області отримали БПП, «Батьківщина» та НАРОДНИЙ ФРОНТ

Більшість у керівному складі ТВК Кіровоградської області отримали БПП, «Батьківщина» та НАРОДНИЙ ФРОНТ

Більшість у керівному складі ТВК Кіровоградської області отримали БПП, «Батьківщина» та  НАРОДНИЙ ФРОНТ

6 вересня Центральною виборчою комісією України було сформовано територіальні виборчі комісії та відбулося жеребкування, щодо складу та розподілу керівних посад в територіальних виборчих комісіях України на місцевих виборах, що відбудуться 25 жовтня 2015 року. У Кіровоградській області створено 26 ТВК, з яких 21 – районні, 4- міст обласного значення, 1 – обласна.

Партії БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» та ВО «Батьківщина» отримали по 13 представників у керівному складі ТВК,  «НАРОДНИЙ ФРОНТ» – 13, Радикальна партія Олега Ляшка – 10, «Опозиційний блок» - 7 осіб. По 6 представників у керівництві ТВК в області мають партії «Об’єднання «Самопоміч» та «УКРОП», 4 - ВО «Свобода», по 2 – Соціалістична партія та Народна партія. Найменше  у керівництві сформованих комісій представників партії «Народний контроль» та Ліберальної партії – по 1 представнику.

Головами Кіровоградської обласної ТВК та Кіровоградської міської ТВК стали представники ВО «Батьківщина» Надія Марченко та Микола Чайка. 7 вересня відбулося засідання обласної ТВК, засідання Кіровоградської міської ТВК відбудеться 8 вересня.

Згідно ч.4 ст 22  ЗУ «Про місцеві вибори» формування складу обласних, районних, міських (міст обласного значення, міста Києва), районних у місті Києві виборчих комісій проводиться ЦВК  не пізніш як за сорок вісім днів до дня голосування, тобто до 6 вересня 2015 року включно. Скликання першого засідання територіальної виборчої комісії  повинно розпочатись не пізніш як на другий день з дня формування складу комісії (ч. 3 ст. 20, ч. 3 ст. 27 ЗУ «Про місцеві вибори»).

За коментарями звертайтесь:

Патруль Євгеній - координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА в Кіровоградській обл.

+380994263118

Довідково:

Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль.

Website: http://oporaua.org/

Facebook: https://www.facebook.com/cn.opora                                             

Twitter: https://twitter.com/opora (@opora)

 

Website: http://oporakr.org/

Facebook: https://www.facebook.com/oporakr© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org