Бойко Віктор Олександрович
Одномандатний виборчий округ | 102 |
Тип висування | Самовисування |
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК | 21-36-17567 від 17.09.2014 |
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом | 1058 від 22.09.2014 |
Відомості про кандидата | народився 5 листопада 1982 року в селі Вороньків Бориспільського району Київської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта загальна середня, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в селі Вороньків Бориспільського району Київської області, судимість відсутня, самовисування. |
Передвиборна програма кандидата в народні депутати по одномандатному округу № 102
Бойка Віктора Олександровича
Україна – одна із найбагатших за природними, економічними та людськими ресурсами країн Європи. Через політичну кризу та бойові дії істотно погіршилася соціально-економічна ситуація в державі. Зупиняється робота підприємств, страждає малий та середній бізнес, скорочуються соціальні виплати, підвищуються тарифи ЖКХ, а люди втрачають роботу і залишаються без засобів до існування.
Економіка держави знаходиться в тяжкому стані, сільське господарство в глибокому занепаді, більшість людей деморалізовані. Сьогодні українцям доводиться виживати, а не жити. Фінансова криза відчутно позначається на сімейних бюджетах громадян, знецінюється гривня, ціни продовжують непомірно рости.
Я йду у Верховну Раду, щоб змінити життя українського народу на краще, щоб розірвати ланцюжок «олігархи – влада», створити законодавчі умови для становлення середнього класу та досягти реального рівня загальноєвропейських стандартів життя для наших громадян.
Середній клас – основа суспільства
Встановлення соціальної справедливості та чесного перерозподілу національного багатства – головна умова успішного розвитку України. Прибутки держави повинні спрямовуватися до Державного бюджету, Пенсійного фонду та на зарплати.
Наш обов’язок створити сприятливі умови для розвитку національної економіки, надавши сил національному виробнику, розвитку підприємництва, малого та середнього бізнесу, забезпечити збільшення робочих місць, підняти зарплати і пенсії до загальноєвропейського рівня.
Селянам – підтримку та соціальний захист держави
Українське село перебуває сьогодні в глибокому занепаді. Найгостріші проблеми на селі - це безробіття, зростаюча бідність, розпад соціальної інфраструктури. В державі, де такий потужний аграрний сектор, родючі землі, вкрай важливо розвивати і правильно використовувати природні ресурси. Саме тому потрібно реалізувати програму розвитку села, створивши сприятливі умови для роботи аграрно-промислового комплексу, забезпечивши робочими місцями жителів села.
Якісна медицина та освіта повинні бути доступні кожному громадянину України
Українців позбавляють права на охорону здоров’я та освіту. Доступ до якісної медичної допомоги та освіти повинен бути забезпечений державою. Тому на рівні держави повинен бути встановлений жорсткий контроль за якістю та ціною ліків. Забезпечити медикам, вчителям і працівникам культури достойні заробітні плати та посилити рівень відповідальності за професійну діяльність.
На рівні держави необхідно забезпечити виконання Конституційних норм про безоплатну охорону здоров’я та освіту і зупинити їх комерціалізацію.
Податки повинні залишатися в обласних бюджетах
Для розвитку регіонів необхідно, щоб місцеві бюджети наповнювалися, а не спустошувалися. Адже обласним та місцевим бюджетам регіонів необхідно забезпечити фінансування комунальних послуг, ремонт доріг, тощо. Тому податки повинні залишатися по місцю фізичного знаходження підприємств, а податок з фонду оплати праці – за місцем реєстрації чи проживання працівника.
Більшість податків треба залишити громадам, а не шантажувати місцеву владу дотаціями, субвенціями і передвиборними обіцянками.
Тільки фінансова незалежність дасть можливості громадам для покращання життя.
Нам потрібні дороги, школи і лікарні, збудовані за свої, а не випрохані гроші.
З повагою, Ваш БОЙКО В.О.