Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » » » » » Бойко Віктор Олексійович

Бойко Віктор Олексійович

Бойко Віктор Олексійович
Одномандатний виборчий округ 102
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-36-15888 від 07.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 887 від 10.09.2014
Відомості про кандидата народився 30 сiчня 1959 року в селі Сухий Яр Ставищенського району Київської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта загальна середня, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в селі Сухий Яр Ставищенського району Київської області, судимість відсутня, самовисування.

Програма кандидата у народні депутати України

в одномандатному виборчому окрузі № 102

БОЙКА ВІКТОРА ОЛЕКСІЙОВИЧА

Шановні виборці!

Я добре розумію і знаю, в якій складній соціально-економічній та політичній ситуації опинилася наша рідна Україна і Кіровоградщина. Сьогодні на території нашої Батьківщини точаться військові дії, гинуть солдати і мирні жителі. Через збройний конфлікт страждає промислова галузь, підприємства змушені скорочувати виробництво, деякі з них, закриваються, люди втрачають роботу, а тисячі українських сімей лишаються без засобів до існування.

Особисто мене обурюють постійні суперечки та обіцянки багатьох політиків покращити наше життя, ми вже не раз чули ці обіцянки та, нажаль, так і не побачили їх виконання. Я переконаний, що тільки наполеглива праця дасть реальний результат. Тільки тоді, коли політики, особливо, народні обранці почнуть чути народ, спілкуватися з ним на рівних, під час особистих зустрічей,  цікавитися їхніми проблемами на місцях, тільки тоді ми досягнемо вирішення болючих і гострих проблем, які випали на долю простих людей!

МОЯ ПРОГРАМА, як кандидата в народні депутати, БАЗУЄТЬСЯ не на пустопорожніх обіцянках, а НА КОНКРЕТНИХ  ВАЖЛИВИХ СПРАВАХ НАШОГО ОКРУГУ І ПОТРЕБАХ ВИБОРЦІВ, ВИРІШЕННЯ ЯКИХ – МОЄ ЗАВДАННЯ!

Підприємництво Кіровоградщини буде розвиватися

Надати сил місцевим підприємствам та створити сприятливі умови для розвитку малого та середнього бізнесу на Кіровоградщині. Для цього на законодавчому рівні буде зменшено податкове навантаження.

Підприємства будуть забезпечені  замовленнями, особливо на рівні держави. Буде розроблена відповідна програма, в рамках якої Кіровоградщина посідатиме провідне місце по держзамовленням. 

З метою модернізації підприємств та підвищення їх конкурентоспроможності будуть створені умови для інвестиційного клімату, що допоможе модернізувати підприємства та зробити їх конкурентоспроможними.

Аграрно-промисловий комплекс буде працювати

Для цього, перш за все, буде оновлено парк техніки, проводитиметься контроль за ефективністю використання земель, наші родючі землі будуть працювати на благо нашого округу і громади.

Впорядкування земельних відносин

Проведемо формування генпланів та зонування, для сільських районів – інвентаризацію та систему моніторингу власності й оренди земельних ділянок (паїв). Права власників землі будуть захищені, особливо зданої в оренду. Зокрема, вирішимо питання виділення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, місцеві жителі будуватимуть власне житло.

Розвиток інфраструктури

За рахунок бюджетних коштів проведемо ремонт доріг, в містах і селах. Першочергово ремонту підлягатимуть стратегічно важливі сполучення, зокрема, ті дороги, де відсутнє тверде покриття, а рух транспорту вкрай ускладнений. Крім цього відновимо зовнішнє освітлення вулиць.

Забезпечимо доступом до мережі ІНТЕРНЕТ освітні заклади та установи,  відновимо дротове радіомовлення та поштову інфраструктуру.

Проведемо ремонт покрівель, ліфтів, під’їздів, упорядкуємо прибудинкову територію.

Проведемо газифікацію окремих сільських населених пунктів Новгородківського та Олександрівського районів. Встановимо модульні котельні та котли на альтернативному, твердому, паливі в школах та дитячих садках.

Жителі Кіровоградщини будуть забезпечені робочими місцями.

Життєздатне підприємництво – умова створення робочих місць, місцеві жителі матимуть стабільну роботу й зарплату. Особлива увага буде приділена першому робочому місцю молодих спеціалістів. Ми зробимо все можливе, аби наша молодь була працевлаштована, мала перспективи розвитку та могла будувати своє світле майбутнє на своїй «малій Батьківщині».

ОБОВ’ЯЗОК НАРОДНОГО ДЕПУТАТА – ВІРОЮ І ПРАВДОЮ СЛУЖИТИ НАРОДУ, БУТИ ВІДДАНИМ ТОМУ, ХТО ЗАСВІДЧИВ ЙОМУ СВОЮ ДОВІРУ – СВОЄМУ ВИБОРЦЮ!© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org