Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » » » » » Бородіна Тетяна Іванівна

Бородіна Тетяна Іванівна

Бородіна Тетяна Іванівна
Одномандатний виборчий округ 99
Висування Радикальна Партія Олега Ляшка
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-34-20855 від 23.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1267 від 28.09.2014
Відомості про кандидата народилася 4 березня 1966 року в місті Кіровограді, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, член Радикальної Партії Олега Ляшка, проживає в місті Кіровограді, судимість відсутня, суб’єкт висування – Радикальна Партія Олега Ляшка.

ПРОГРАМА КАНДИДАТА У НАРОДНІ ДЕПУТАТИ

ВІД РАДИКАЛЬНОЇ ПАРТІЇ ОЛЕГА ЛЯШКА

ПО ОДНОМАНДАТНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУГУ № 99

Кіровоград – одне з найгарніших міст центральної України. Місто славетної історії і прекрасних людей. Тому я, Бородіна Тетяна Іванівна, сприймаю як велику честь, балотуватись в народні депутати по 99 одномандатному виборчому округу, а саме – від міста Кіровограда.

Будучи людиною з підвищеним  рівнем справедливості , цінуючи і поважаючи кожну людину, незалежно від статі, віку чи віросповідання, усвідомлюючи свою відповідальність перед  народом України, у разі обрання мене народним депутатом, беру на себе наступні зобов'язання:

Не пропускати засідань Верховної ради України.

Голосувати лише особисто.

Брати активну участь в роботі депутатської фракції Радикальної Партії Олега Ляшка, комітетах та комісіях утворених Верховною Радою України.

Постійно підтримувати зв’язки з виборцями.

Пріоритетними напрямками вважаю:

Проведення антикорупційної люстрації. Необхідно довести справу Майдану до логічного завершення – звільнити і більше не допустити до посад корумпованих та нечесних суддів і прокурорів, чиновників, правоохоронців. Ці категорії посадовців повинні працювати для блага людей, тому що їх заробітна плата складається із податків простих українців.

Проведення реформи місцевого самоврядування. Відсотки відрахувань до державного бюджету та до місцевого повинні бути кардинально переглянути і змінені в бік місцевого бюджету.

Бюджет повинен формуватись знизу догори, на місцях повинна залишатись сума, необхідна для задоволення потреб територіальної громади.

За місцевим бюджетом повинен бути налагоджений  жорсткий контроль з боку громадських об'єднань, які ведуть свою діяльність на даній території.

Скасування ганебної пенсійної реформи і повернення пенсійного віку для жінок і чоловіків, відповідно 55 і 60 років.

Мінімальна пенсія повинна давати право на гідне життя, а не злиденне існування.

Визнання учасниками АТО всіх, хто приймав у ній участь, із збереженням їх прав на допомогу і пільги від держави.

Розробити законопроект, де чітко прописати процедуру відкликання народного депутата, якщо він не виконує взяті на себе зобов’язання та доручення виборців.

Розвиток Молодіжної програми.

Активна молодь піднялась на боротьбу зі злочинним режимом  Януковича і своїм прагненням жити в країні європейського рівня, вона створила Майдан , спонукала старше покоління піднятися на боротьбу за гідне життя для своїх нащадків.

Молодь – майбутнє нашої держави , тому молодіжні питання на ряду з освітою і медициною повинні гідно фінансуватися.

Працювати у Верховній Раді на благо країни і,зокрема, на благо Кіровограда, вимагати статусу міста, яке розташоване на відкритому родовищі уранової руди, з усіма витікаючи ми обставинами (медичний і соціальний захист жителів міста).

Шановні земляки ! Я народилася і все життя живу в цьому місті . Я проста людина , така ж , як і ви , не олігарх , не керівник , не «грошовий мішок». Будучи не байдужою людиною до оточуючого світу , одного разу сказала собі – «Якщо не я , то хто ?» Досить чекати, поки хтось щось зробить і чогось доб’ється,потрібно підніматися і змінювати життя країни . Допоможіть мені втілити мою програму в життя – і я не підведу ваших сподівань . © ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org