Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » » » » » Бут Наталія Миколаївна

Бут Наталія Миколаївна

Бут Наталія Миколаївна
Одномандатний виборчий округ 102
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-36-20416 від 23.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1657 від 10.10.2014
Підстава відмови в реєстрації кандидата невідп. документів для реєстрації вимогам Закону
Відомості про кандидата народилася 9 листопада 1966 року в селі Бурилово Кривоозерського району Миколаївської області, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, керівник, благодійний фонд "Милосердя Вам", безпартійнa, проживає в місті Світловодськ Кіровоградської області, судимість відсутня, самовисування.

Передвиборча програма кандидата в народні депутати України

по одномандатному виборчому округу № 102

Бут Наталії Миколаївни

Шановні виборці!

Моя передвиборча програма формується не на популістських засадах, а на конкретних діях які я, як кандидат в народні депутати України, в разі обрання зобов’язана зробити. Основоположними критеріями при здійсненні діяльності народного депутата для мене є чесність, прозорість, щирість та абсолютна відданість українському народу, роблячи все від себе залежне для зростання добробуту України.

Основним акцентом для реалізації моєї передвиборчої програми є постійний зв'язок з людьми, адже саме вони спрямовують зусилля народних обранців у правильне русло, саме вони вказують на проблеми, які є як в глобальному житті нашого суспільства так і в повсякденному.

Не потрібно забувати, що єдиним носієм влади в Україні є народ, що передбачено Основним Законом України – Конституцією України.

У випадку обрання мене народним депутатом України буду здійснювати наступні кроки:

І. В політичній сфері.

1. Розробка законодавчої бази для глибокої люстрації, перезавантаження влади на всіх рівнях державного управління.

2. Підтримка законопроектів щодо забезпечення можливості відкликання народного депутата при умові невиконання ними своїх зобов’язань, здійснення ним протизаконних дій.

3. Покращення законодавчої бази щодо реального захисту конституційних прав людини, недоторканості особистості, приватної власності, честі та гідності, захист від свавілля влади.

4. Безпосередня підтримка законопроектів щодо узгодження законодавства України з нормами міжнародного права в рамках виконання Угоди про асоціацію з ЄС, особливо з питань децентралізації влади та розширення повноважень органів місцевого самоврядування.

ІІ. У військовій сфері.

1. Підтримка законопроектів щодо скасування позаблокового статусу України.
2. Створення законодавчо-закріплених умов для розробки стратегії захисту територіальної цілісності України та визначення способів щодо недопущення її порушення потенційним противником.

3. Розробка та прийняття законів, необхідних для соціального захисту учасників бойових дії, членів, їхніх сімей, матеріальне забезпечення та підтримка зі сторони держави.

4.  Підтримка та участь в розробці загальнодержавної стратегії вдосконалення Збройних Сил України до 2025 року з обов’язковим зазначенням умов проведення спільних військових навчань з країнами-союзниками.

ІІІ. В економічній сфері.

1. Негайний перегляд державного бюджету в контексті змін, необхідних для відновлення боєздатності української армії.

2. Деофшоризація бізнесу, його переведення в Україну, створення необхідного клімату для здійснення господарської діяльності прозоро та чесно. Спрощення умов ведення бізнесу, особливо малого та середнього.

3. усунення впливу чиновницького апарату в усіх соціально-економічних сферах.

4. Внесення змін до податкового законодавства України з метою спрощення системи оподаткування, впровадження позитивного досвіду провідних світових систем оподаткування.

5. Знищити схеми незаконного відшкодування ПДВ і системи «відкатів».

ІV. В соціальній сфері.

1. Підтримка заходів, необхідних для збільшення частини валового внутрішнього продукту, яка розподіляється через бюджет.

2. Участь в питаннях вдосконалення законодавства в соціальному секторі, зокрема запровадження пенсійної реформи за світовими зразками, повернення пенсійного віку для жінок 55 років і для чоловіків – 60 років, встановлення мінімального розміру пенсій на рівні реального споживчого кошика.

3. Вдосконалення економічного клімату крани, як запоруки створення нових робочих місць.

4. Наповнення реальним змістом конституційних прав громадян на житло, роботу, забезпечену старість, захист материнства, безоплатне медичне обслуговування тощо.

5. Запровадження дієвих заходів для подолання безробіття в Україні, таких як:  реалізація державної та регіональної програм зайнятості; приведення законодавства України у відповідність до міжнародних норм; захист внутрішнього ринку праці; приєднання України до міжнародного ринку праці; забезпечення сприятливих умов для розвитку малого бізнесу та підприємницької діяльності безробітних.

У культурній сфері

1. Відродження масового фізкультурного руху, розвитку Українського спорту, пропаганда здорового способу життя;

2. Зміцнення матеріальної бази шкіл та дошкільних закладів, будівництво нових спортивних споруд;

3. Розвиток мережі закладів позашкільного виховання та освіти, спортивних секцій, організація спортивних змагань;

4. Розвиток та збільшення фінансування державних соціальних програм різного спрямування;

5. Розвиток фестивальної та іншої культурологічної діяльність, яка є могутнім засобом залучення фінансових засобів, туристів та пропаганди нашої культури;

З повагою, Ваш кандидат у народні депутати Бут Наталія Миколаївна© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org