Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » Через знедужання голови Кіровської ТВК підбиття підсумків на окрузі перенесено на завтра

Через знедужання голови Кіровської ТВК підбиття підсумків на окрузі перенесено на завтра

Через знедужання голови Кіровської ТВК підбиття підсумків на окрузі перенесено на завтра

Оголошення результатів виборів міського голови в Кіровограді затримується через погане самопочуття голови комісії Володимира Глухого. Через це Кіровська ТВК перенесла своє засідання на завтра.

Сьогодні ввечері, під час засідання Кіровської районної ТВК, голові комісії Володимир Глухому стало зле, і йому викликали швидку.

“У зв’язку з тим, що голова комісії за станом здоров’я не має можливості проводити засідання, ми з членами комісії погодили, що продовжимо засідання завтра о 17.30”, – повідомив ОПОРІ заступник голови Кіровської ТВК Олександр Беззубов.

Таким чином, складання підсумкового протоколу Кіровської ТВК, а відповідно і Кіровоградської міської ТВК, відтерміновується.

Кіровська районна ТВК досі не прийняла протокол дільничної виборчої комісії № 350867 через постійні скарги та заяви представників кандидатів на посаду міського голови. Саме розглядом скарг займалась комісія в той час, коли голові стало зле.

Нагадаємо, саме через ДВК № 350867 затримується оголошення результатів виборів Кіровоградського міського голови, оскільки міська ТВК ще зранку прийняла протоколи Ленінської районної ТВК та Новенської селищної ТВК, а Кіровський тер виборчком не може здати протокол через проблеми з цією дільницею.

За коментарями звертайтеся:

Прес-служба Громадянської мережі ОПОРА

Патруль Євгеній - координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА в Кіровоградській обл.

 +380994263118

 

Моніторинг парламенту | Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори2015 #elect_ua #opora #опора)

 

Довідково:                                                                                                                             

 Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування. Слідкуйте за останніми новинами на сайті ОПОРИ та Мапі порушень «Місцеві вибори 2015». Рекомендуємо кожному спостерігачу, журналісту й активним громадянам завантажити мобільний додаток «Місцеві вибори» для Android© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org