Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » «Чорна» газета Знам’янки опублікувала матеріали ОПОРИ

«Чорна» газета Знам’янки опублікувала матеріали ОПОРИ

«Чорна» газета Знам’янки опублікувала матеріали ОПОРИ

Логотип та матеріали ОПОРИ було використано у антиагітаційній газеті м. Знам’янки виборчого округу №102 (Центр: місто Знам’янка. ОВО включає: міста Знам’янка, Світловодськ, Знам’янський, Новгородківський, Олександрівський, Онуфріївський, Світловодський райони). Спостерігачем ОПОРИ було повідомлено правоохоронні органи.

У дворах житлових районів міста Знам’янка було знайдено купи газет без вихідних даних, з назвою "Кіровоградщині - чесні вибори". На четвертій сторінці розміщено логотип ОПОРИ та використані матеріалу з сайту. Мешканці будинків побачивши ці газети в поштових скриньках, повикидали їх на вулицю.

Спостерігачем ОПОРИ було повідомлено правоохоронні органи, в пояснені спостерігач зазначив, що вбачає ознаки порушення прав на розміщення об’єктів інтелектуальної власності. 

В газетах також розміщений чорний піар на кандидатів-самовисуванців Віктора Бойка (самовисування) та Андрія Лавруся (самовисування), а також опубліковані соціологічного опитування, в яких зазначається високий рейтинг кандидата Олеся Довгого.

прес-секретар кампанії спостереження Громадянської Мережі ОПОРА в Кіровоградській області
За коментарями звертатись:
Патруль Євгеній
координатор виборчих програм
Громадянської мережі ОПОРА у Кіровоградській області
+380994263118


© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org