Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » Чорний піар без вихідних даних зате з кольоровими картинками

Чорний піар без вихідних даних зате з кольоровими картинками

Чорний піар без вихідних даних зате з кольоровими картинками

З 6 жовтня в ОВО №101 (центр – смт. Голованівськ, межі - Гайворонський, Голованівський, Маловисківський, Новоархангельський, Новомиргородський, Ульяновський райони)  поширюють листівки з ознаками «чорного піару». Велику кількість таких листівок з негативною інформацією про кандидата у народні депутати від Блоку Петра Порошенка Олега Голімбієвського спостерігачі ОПОРИ зафіксували на території смт Голованівсь та Новоарххангельськ.

Наклад листівок 120 000 примірників, інших вихідних даних не вказано. У листівці використовуються такі епітети як «п’яниця», «бидло», «хамло», «рейдер», «брехло», «кровопивця», «злодій». Також в листівці розміщено кольорові ілюстрації.

Спостерігачу ОПОРИ кандидат у народні депутати Олег Голімбієвський повідомив, що листівки розповсюджують невідомі вночі з машин по всій території округу. І що даним фактом поширення наклепницької інформації він звертатиметься до правоохоронних органів.

Нагадуємо, що згідно із ч. 1 ст.68 Закону України «Про вибори народних депутатів України»: передвиборна агітація - це здійснення будь-якої діяльності з метою спонукання виборців голосувати за або не голосувати за певного кандидата у депутати або партію - суб'єкта виборчого процесу. А згідно ч. 23 ст. 74 Закону України «Про вибори народних депутатів України»: забороняється виготовлення та розповсюдження друкованих передвиборних агітаційних матеріалів, що не містять відомостей про замовника друкованих передвиборних агітаційних матеріалів, установу, яка здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск.

прес-секретар кампанії спостереження Громадянської Мережі ОПОРА в Кіровоградській області
За коментарями звертатись:
Патруль Євгеній
координатор виборчих програм
Громадянської мережі ОПОРА у Кіровоградській області
+380994263118


© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org