Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » «Чорний піар» проти діючого голови РДА

«Чорний піар» проти діючого голови РДА

«Чорний піар» проти діючого голови РДА

20 вересня на території Голованівського району (Кіровоградська область) роздавали нову газету під назвою «Народний контроль Голованівщини» з ознаками «чорного піару» проти діючого голови РДА та ймовірного кандидата на місцеві вибори від «БЛОКУ ПЕТРА ПОРОШЕНКА» Олега Голімбієвського.

Засновником і видавцем газети «Народний контроль Голованівщини» є керівник місцевої організації політичної партії "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" Данилюк Анатолій.

Так, зокрема в статі під назвою «Межигір’я-2» журналістам вдалося з’ясувати, що власником трьох поверхового будинку побудованого серед лісу біля с. Цвіткового, Голованіського району, є директор АПК «Розкішне» Руслан Цобенко, зять Олега Голімбієвського.

В статті «Головою ще у Партії Регіонів, а ногами вже у Порошенка» йдеться про Валентину Капелюшну, яка на президентських виборах працювала у штабі Петра Порошенка, а до цього часу перебуває у фракції Партії регіонів, депутатом районної ради.

Проте, сама Валентина Капелюшна повідомила ОПОРІ, що ніколи не була у фракції Партії Регіонів, і відповідно не писала заяви до вступу в неї. І вона звернулася до голови Голованівської районної ради Олексія Чушкіна, з заявою у якій вимагає повідомити, на якій підставі її прізвище знаходиться в списку фракції Партії Регіонів.

Також, активісти «Громадського Контролю» пильнуватимуть виконання обіцянки голови Голованівської РДА Олега Голімбієвського про те, що буде нова свердловина (стаття «Чи буде в Ємилівчан питна вода»).

Автори газети називають себе активістами «Народного контролю», також в газеті розміщено гарячі телефоні лінії Народного Контролю Голованівська та Кіровограду. Газета заснована в вересні 2015 року, має вихідні дані.

За коментарями звертайтеся: Патруль Євгеній - координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА в Кіровоградській обл.

+380994263118

 

Моніторинг парламенту | Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори15; #elect_ua; #opora; #опора)

Довідково:

Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування.© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org