Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » Чорний піар в районних і партійних ЗМІ

Чорний піар в районних і партійних ЗМІ

Чорний піар в районних і партійних ЗМІ

Виборча кампанія до ВР в ОВО №102 (центр: місто Знам’янка, включає: міста Знам’янка, Світловодськ, Знам’янський, Новгородківський, Олександрівський, Онуфріївський, Світловодський райони) знаходиться у стадії "кипіння". Особливо це помітно у Світловодську, де "чорнуха" полилася рікою.

Зокрема, в газеті "Свобода Кіровоградщини" №1(5) жовтень2014 розміщено  матеріали з негативною інформацією на одного з кандидатів по округу Олеся Довгого: "Нашестя "довгоносиків "у 102-му окрузі", "Від зустрічей за зачиненими дверима до виборів без виборців" та "Кандидат-свободівець зустрівся з своїми однодумцями". Інший потік негативу на цього ж кандидата розміщено в газеті "Наддніпрянська Зоря" №4: "Бандити йдуть...київські?" та "Хочеться вірити". В цій же статті розміщено позитивну інформацію про кандидата у народні депутати по цьому округу  Віктора Бойка.

Також, у матеріалі газети "Світловодськ Інформ" №40 від 02.10.2014 року, розміщена стаття негативна інформація про партію «Свобода» та кандидата від цієї партії Руслана Степуру:  "Вадим Бондар: "Свобода" робить все, як того хоче Путін». Вадим Бондар - кандидат у народні депутати від Блоку Петра Порошенка.

прес-секретар кампанії спостереження Громадянської Мережі ОПОРА в Кіровоградській області
За коментарями звертатись:
Патруль Євгеній
координатор виборчих програм
Громадянської мережі ОПОРА у Кіровоградській області
+380994263118


© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org