Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » Чотири кандидати кандидати розміщують агітацію у невідповідних місцях

Чотири кандидати кандидати розміщують агітацію у невідповідних місцях

Чотири кандидати кандидати розміщують агітацію у невідповідних місцях

На території 100 (центр – місто Кіровоград) та 102 (центр – смт. Голованівськ) виборчих округів довготерміновими спостерігачами ОПОРИ виявлено порушення штабами декількох кандидатів у Президенти ЗУ «Про вибори Президента України» щодо розміщення матеріалів передвиборчої агітації.

Так агітаційні матеріали кандидата у Президенти Анатолія Гриценка розміщено практично на усіх стовпах в центрі Голованівська, Петра Порошенка – на стовпах і автобусній зупинці села Перегонівка. Агітаційні листівки кандидата Олега Тягнибока розміщено у невідповідних місцях в населених пунктах Добровеличківського району.

У Кіровоградіна стовпах та інших невідповідних місцях агітацію розміщують штаби кандидатів у ПрезидентиАнатолія Гриценка, Олега Тягнибок та Сергія Тігіпка. Агітаційні листівки останнього зявилися на стовпахобласного центру вже вдруге за останній тиждень.

В штабі кандидата у Президенти  Анатолія Гриценка у 100 окрузі ОПОРІ повідомили, що розміщують агітацію лише у визначених міськвиконкомом місцях і якщо випадки розміщення у невідповідних місцях підтвердяться, то агітація там буде відразу знята. А керівник штабу цього ж кандидата у 102 виборчому окрузі  Іван Паламарчук  у коментарі ОПОРІ підтвердив розміщення агітації на стовпах і обгрунтував це тим, що «всі так розміщують, бо інакше нікому не видно»…

ОПОРА нагадує, що місця для розміщення матеріалів передвиборної агітації відводять місцеві органи виконавчої влади, органи влади Автономної Республіки Крим, органи місцевого самоврядування.

За коментарями звертайтесь:
Патруль Євгеній,
координатор виборчих програм
Громадянської мережі ОПОРА в Кіровоградській обл.
+38 099 426 31 18


© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org