Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » «День тиші» на Кіровоградщині порушили листи від Тимошенко

«День тиші» на Кіровоградщині порушили листи від Тимошенко

«День тиші» на Кіровоградщині порушили листи від Тимошенко

У кіровоградській області, м. Світловодськ у «День тиші» продовжують агітацію від Ю.Тимошенко.

26 травня спостерігач від ОПОРИ отримав сигнал про те, що в «День тиші» продовжують доставляти персональні листи від Юлії Тимошенко. На сайті ОПОРИ, також,  залишине повідомлення від жителя м. Світловодська, який обурений використанням його персональних данних.

Спостерігач ОПРИ, отримав інформацію, що листоноші не встигли доставити листи вчасно і громадяни отримують їх ще сьогодні, коли агітація заборонена законом України.

Відповідно до п. 17 ст. 64 Закону України про вибори Президента України, публікація агітаційних матеріалів у засобах масової інформації, розповсюдження виборчих листівок, розклеювання виборчих плакатів, публічні заклики голосувати за чи проти кандидатів на пост Президента України та розповсюдження політичної реклами з часу припинення передвиборної агітації забороняється. Передвиборні агітаційні матеріали знімаються з 24 години останньої п’ятниці, що передує дню виборів чи дню повторного голосування, відповідними службами місцевих органів виконавчої влади, органів влади Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування.© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org