Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » Держава виділила Олександрії майже мільйон гривень на проведення виборів

Держава виділила Олександрії майже мільйон гривень на проведення виборів

Держава виділила Олександрії майже мільйон гривень на проведення виборів

Субвенція з державного бюджету на проведення виборів в Олександрії та в населених пунктах, що входять до складу Олександрійської територіальної громади, складає суму у розмірі 1 мільйон 90 тисяч 460 гривень.

Олександрійська міська рада своїм рішенням розподілила державні кошти на проведення виборів між населеними пунктами. Найбільшу суму отримає місто Олександрія – 950 900 гривень. Приблизно рівні суми грошей, від 41 до 48 тисяч гривень, передбачені для проведення виборів у селищах Пантаївка та Димитрове і селі Звенигородці, які входять до складу Олександрійської територіальної громади.

Відділ ведення Державного реєстру виборців отримає з державної субвенції 4 тисячі 260 гривень для виготовлення списків виборців та іменних запрошень.

Відповідно до частини першої Статті 68 Закону України «Про місцеві вибори» витрати на підготовку і проведення виборів депутатів, сільських, селищних та міських голів здійснюється за рахунок коштів Державного бюджету України, коштів відповідного місцевого бюджету, отриманих як цільова субвенція з державного бюджету України.

 

За коментарями звертайтеся: Патруль Євгеній - координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА в Кіровоградській обл.

+380994263118

Моніторинг парламенту | Веб-сайт|Фейсбук | Твіттер

(#вибори15; #elect_ua; #opora; #опора)

Довідково:

Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства черезефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування.

 © ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org