Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » Для перемоги над Олесем Довгим створено спільний штаб і обрано єдиного кандидата

Для перемоги над Олесем Довгим створено спільний штаб і обрано єдиного кандидата

Для перемоги над Олесем Довгим створено спільний штаб і обрано єдиного кандидата

19 жовтня, у Світловодську (102 виборчий округ, центр – м. Знам’янка, також -місто Світловодськ, Знам’янський, Новгородківський, Олександрівський, Онуфріївський, Світловодський райони)  визначились з єдиними кандидатом у народні депутати на противагу Олесю Довгому. Таким кандидатом став представник Кіровоградського Майдану, депутат Олександрівської районної ради Андрій Лаврусь.

Обрали кандидата після довгих консультацій на Віче, участь в якому взяли журналісти і кандидати у народні депутати від Блоку Петра Порошенка - Сергій Лещенко, Мустафа Найєм та Світлана Заліщук.

М. Найєм зазначив: "У нас є маленька перемога. Шестеро кандидатів у 102 окрузі погодилися об'єднати свої зусилля на підтримку єдиного кандидата. Усі шестеро підписали відповідний Меморандум».

Як відомо, Меморандум було складено між кандидатами Олександром Кучером (самовисування), Віталієм Тетяниченком (Партія Олега Ляшка), Миколою Стрижаком (самовисування), Андрієм Лаврусем (самовисування), Олегом Рудницьким («Воля») та Олегом Долгим (самовисування).

Десять представників від громад округу, в присутності спостерігачів та французького журналіста від видання Le Monde, у відкритий спосіб, визначили єдиного кандидата на противагу Олесю Довгому.

Кожному представнику від громад було запропоновано, серед шести кандидатів, які взяли участь у підписанні меморандуму, визначити прізвища трьох найбільш рейтингових на їх думку та надати їм бали за наступною системою: перший отримує три бали; другий - два бали; третій - один бал. О 14:00 на Віче було оголошено, що Андрій Лаврусь отримав 27 балів з 30 можливих.

Ініціативною групою «За чесні вибори в 102 окрузі», було створено оперативний штаб підтримки єдиного кандидата, до якого ввійшли громадські активісти округу. За словами члена штабу Наталії Тишкевич – ініціативна група докладе максимум зусиль для перемоги єдиного кандидата А. Лавруся.

Нагадуємо, в окрузі балотується 24 кандидати у народні депутати. Четверо з них, «клони» – Віктори Бойки. Кандидат Олесь Довгий репрезентує себе як представник президента Петра Порошенка, хоча є самовисуванцем. Спостерігачі ОПОРИ  зафіксували значну кількість фактів непрямого підкупу від імені цього кандидата. Тим часом кандидат від провладного блоку Вадим Бондар виборчу кампанію не проводить.

Напередодні ОПОРА вже повідомляла про провокації з боку прихильників О.Довгого під час проведення Віче (http://oporaua.org/news/6756-kirovogradshchyna-102-vyborchyj-okrug-prodovzhuje-sprotyv-masshtabnym-pidkupam-kandydata-olesja-dovgogo)

прес-секретар кампанії спостереження Громадянської Мережі ОПОРА в Кіровоградській області
За коментарями звертатись:
Патруль Євгеній
координатор виборчих програм
Громадянської мережі ОПОРА у Кіровоградській області
+380994263118


© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org