Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » » » » » Долгий Олег Володимирович

Долгий Олег Володимирович

Долгий Олег Володимирович
Одномандатний виборчий округ 102
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-36-20609 від 23.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1657 від 10.10.2014
Підстава відмови в реєстрації кандидата невідп. документів для реєстрації вимогам Закону
Відомості про кандидата народився 24 березня 1965 року в селі Андрусівка Світловодського району Кіровоградської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, пенсіонер, безпартійний, проживає в місті Світловодськ Кіровоградської області, судимість відсутня, самовисування.

Передвиборча програма кандидата в народні депутати України Долгого Олега Володимировича

Україна по своїй природі є унікальною державою, адже наявність основ для розвитку аграрного комплексу, різного роду копалин, перспективних заводів в сфері металургії, машинобудування та ін., унікального клімату та природи є беззаперечним доказом величезного потенціалу щодо соціально-економічного розвитку нашої держави. Один штрих, якій повинен запустити дані механізми – правильні та чітко сплановані дії по їх введенні.

Що стосується аграрного комплексу, то для кожного відомий той факт, що Україна – «житниця Європи». Це повинно бути основним рушієм для української економіки, адже інвестування коштів в дану галузь дозволить не тільки збільшити дохідну частину бюджету, а й створити нові робочі місця, мотивувати українське село для створення та функціонування фермерських господарств. Держава повинна створити всі умови для досягнення таких цілей, шляхом внесення змін до чинної законодавчої бази з урахування європейських вимог та стандартів, використання світового досвіду щодо модернізації даної галузі іншими країнами.

Україна входить до числа провідних мінерально-сировинних держав світу, адже на її території існує поєднання різновікових структурних елементів, що обумовило широкий діапазон корисних копалин, які складають мінерально-сировинну базу країни. Україна, яка займає всього 0,4 % земної суші і де проживає 0,8 % населення планети, має в своїх надрах 5 % мінерально-сировинного потенціалу світу. Створення відповідного інвестиційного клімату стане запорукою надходжень до наповнення державної казни.

Не можна залишити без уваги спадщину, яка залишилась в нашому користуванні після розпаду Радянського Союзу, а саме машинобудівні, металургійні, оборонні та інші заводи, які протягом останніх 25 років зазнали значного занепаду через недостатню підтримку держави, відсутність фінансування та залучення інвестицій. Такому потенціалу в даних сферах могли б позаздрити провідні держави світу. Нам же, опираючись на світовий досвід, потрібно вибудувати таку вертикаль розвитку і підтримки цього сектору української економіки, щоб при найменших видатках отримати найбільший коефіцієнт приросту дохідної частини бюджету.

Ще одним важливим рушієм для нашої економіки, звичайно є клімат. природа. Україна через своє геополітичне становище не може не використовувати ці чинники для соціально-економічного розвитку. Карпати, морські узбережжя, Крим (я впевнений він повернеться дуже швидко), історико-культурне надбання нашої держави, унікальні кліматичні умови – це все те, що станом на сьогоднішній день раціонально не використовується. Звичайно, таке відбувається через недосконалість законодавчої бази України, не пристосування її до європейських стандартів та вимог.

Україну з моменту проголошення її незалежності нещадно грабували, намагались знищити економічний та соціально-культурний сектори, але тим не менше Вона вистояла. Навіть при такому нещадному ставленні до нашої держави «попередніками» Україна сьогодні тримається на плаву, на її місці люба інша країна давно б оголосила про дефолт, але завдяки своєму бездонному потенціалу таке неможливе.

Я прикладу максимум зусиль та зроблю все, що від мене вимагається задля «підняття з колін» та прогресивного розвитку України, адже її потенціал дозволяє цього досягнути.

З повагою, кандидат в народні депутати України Долгий О.В.© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org