Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » » » » » Довгий Олесь Станіславович

Довгий Олесь Станіславович

Довгий Олесь Станіславович
Одномандатний виборчий округ 102
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-36-16101 від 09.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 924 від 12.09.2014
Відомості про кандидата народився 1 листопада 1980 року в місті Києві, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.

Передвиборна програма

кандидата у народні депутати України по одномандатному виборчому окрузі №102

Довгого Олеся Станіславовича

Моя програма – це проект соціального, економічного та духовного відродження моєї малої батьківщини. Тут багато поколінь поспіль живе мій рід. Тут я провів своє дитинство. Тому до цієї землів мене особливе йніжне почуття святої синівськоїлюбові. Тут живуть чесні, розумні і порядні люди, які заслуговують на краще життя, ніж те, яке мають зараз. З болем спостерігаючи за цим, я не можу лишатися осторонь, тому і прийняв дуже важливе та непросте для мене рішення – балотуватися до Верховної Ради. Я маю намір, сили та впевненість для того, щоб забезпечити гідне життя моїм землякам. Для цього докладатиму всіх своїх зусиль. Добробут і впевненість у завтрашньому дні для кожної родини, повернення віри у мирне та щасливе майбутнє дітей та онуків – ось головні цілі, заради яких я готовий наполегливо працювати для рідної землі.

Чому я впевнений в успіху своєї програми відродження рідного краю?

Тому що я знаю найболючіші проблеми регіону, основні з яких:

–    корумпована влада;

–    слабка економіка, яку штучно зробили такою, шалений тиск на малих і середніх підприємців;;

–    застаріла та занедбана інфраструктура;

–    незахищеність прав власників земельних паїв, диктат закупівельників при встановленні цін на продукцію селян;

–    незадовільний рівень медицини та освіти;

–    несправедливо мала зарплата й безробіття;

–    мізерні пенсійні виплати.

А головне – я знаю, як ці проблеми вирішувати!

Коли виборці округу № 102 висловлять мені довіру й оберуть депутатом Верховної Ради України, спрямую всі зусилля, перш за все, на те, щоб:

ПОДБАТИ ПРО ДОБРОБУТ:

•     Кіровоградщина повинна увійти в число лідерів України за рівнем та якістю життя.

•     Люди мають отримувати гідну заробітну плату, незважаючи на те, працюють вони у великому місті чи містечку, обласному центрі чи селі на окраїні регіону.

•     Власники земельних паїв мають бути захищені від несправедливих умов оренди землі та фактичної диктатури агарних підприємств у цьому питанні.

ВІДРОДИТИ ІНФРАСТРУКТУРУ:

•     Влада повинна негайно рятувати житлово-комунальне господарство, запровадивши програму капітальних ремонтів багатоквартирних будинків.

•     Люди мають не тільки жити в комфортних умовах, а й платити за комунальні послуги по справедливих та економічно обґрунтованих тарифах.

  • Повинні бути негайно забезпечені ремонт доріг, обладнання залізничних переїздів, нормальна робота пошти і громадського транспорту.

ЗАБЕЗПЕЧИТИ СПРАВЕДЛИВІСТЬ:

•     Люди похилого віку додатково до пенсій мають отримувати щомісячну адресну грошову допомогу з місцевих бюджетів. Ветеранам і пенсіонерам слід повернути всі пільги, які вони заслужили  наполегливою працею протягом усього життя.

•     Зарплата освітян, медиків і соціальних працівників має бути збільшена й індексуватися відповідно до зростання цін. Їм повинні бути створені гідні умови праці.

•     Слід вирішити проблему гідного соціального забезпечення працівників державних підприємств транспортної сфери (в тому числі залізничників).

І це тільки мала частина загального комплексу заходів з відродження нашої рідної землі, які я планую здійснити як депутат Верховної Ради.

Я йду в парламент не задля політики, а заради вирішення проблем моїх земляків. У своїй роботі я завжди буду спиратися на їхню думку і якомога швидше реагувати на їхні звернення.

Я буду співпрацювати з усіма сумлінними держслужбовцями і нещадно карати чиновників-корупціонерів.

Все це для того, щоб у будинках на Кіровоградщині завжди були тепло і світло, щоб люди мали роботу, своєчасно отримували заробітну плату, пенсії, субсидії і були впевнені у завтрашньому дні, у майбутньому своїх дітей і онуків.

Дякую за підтримку!

Щиро Ваш, Олесь Довгий© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org