Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » Голова ОВК № 100 навмисно затримує складання протоколу

Голова ОВК № 100 навмисно затримує складання протоколу

Голова ОВК № 100 навмисно затримує складання протоколу

В окружній виборчій комісії № 100 затримується складання остаточного протоколу про результати голосування.

Попри те, що останні протоколи від дільничних виборчих комісій прийняті окружною комісією кілька годин тому, складання остаточного протоколу не відбувається. Члени ОВК № 100 від О. Клименка Анна Горобцова та від П. Порошенка Оксана Фросіняк розповіли ОПОРІ, що складання протоколу штучно затримує голова ОВК Микола Коврижкін. Пан Коврижкін представляє в комісії кандидата М. Добкіна. Він відмовляється складати протокол через незначні зауваження. Також голова Коврижкін відпустив з роботи адміністратора ОВК, котрий повинен був вносити дані до інформаційної системи ЦВК. Члени ОВК знаходяться в приміщенні комісії безперервно вже півтори доби.

26.05.14 р. о 15:00 було вже підготовлено всі документи, в тому числі й остаточний протокол. Зараз адміністратор намагається втекти з комісії, але його затримують члени ОВК. Адміністратор вже прибув на робоче місце, але відмовляється надсилати протокол до ЦВК, пояснюючи тим, що йому немає наказу від голови. Ніхто, крім адміністратора не має доступу до інформаційної системи ЦВК.

На 22:30 протокол почали підписувати.

За коментарями звертайтесь:
Патруль Євгеній
координатор виборчих програм
Громадянської мережі ОПОРА в Кіровоградській обл.
+38 099 426 31 18


© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org