Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » » » » » Грицюк Віктор Вікторович

Грицюк Віктор Вікторович

Грицюк Віктор Вікторович
Одномандатний виборчий округ 101
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-36-20259 від 23.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1217 від 26.09.2014
Відомості про кандидата народився 19 жовтня 1966 року в смт Голованівськ Голованівського району Кіровоградської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, адвокат, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.

Передвиборна програма кандидата в народні депутати України по одномандатному виборчому округу № 101 Грицюка Віктора Вікторовича

Шановні земляки! Головними рисами минулої влади були обман та зрада виборців. Всім відомо, що партійні депутати повністю залежать від волі своїх партійних босів, а тому я вважаю, що лише у порядку самовисування обраний депутат зможе відстоювати інтереси своїх виборців та нести персональну відповідальність і саме тому я, як незалежний кандидат, розраховую тільки на Вашу підтримку.

Я йду на вибори по 101 округу, рідних для мене районів Кіровоградської області. Тут я народився та виріс, і в міру своєї компетенції та професійної діяльності знаю проблеми цих районів.

Перед будь-якими виборами, кандидати завжди нам обіцяють виконання неймовірних взятих на себе зобов’язань, і ми кожен раз усвідомлюємо, що рай який нам обіцяють, існує тільки для влади, за наш же з Вами рахунок. А нам від цього райського життя залишається тільки стрімкий ріст цін на товари та послуги, підвищення пенсійного віку, скорочення розміру пенсій, відміна соціальних виплат та пільг, безробіття.

Я не в праві давати пустих обіцянок і цього робити не буду, але з впевненістю я можу стверджувати, що кожному із нас допомога потрібна уже сьогодні і можливість надання такої допомоги завжди залежить від можливостей та компетенції тієї людини до якої ми звертаємось за нею.

Уже більше 15-ти років я займаюсь вирішенням юридичних питань підприємств, організацій та пересічних громадян України. І мені відомі такі поняття, як – незаконно засуджені, безчинство та безвідповідальність судової влади, безчинство посадових осіб органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Згідно Конституції України носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ, а тому першочерговим завданням є повернення справжнього народовладдя, бо лише народ має визначитися, як йому жити далі і усі питання в Україні, які потребують волі народу мають вирішуватися тільки шляхом референдуму.

Для побудови могутньої Української Держави на засадах соціальної та національної справедливості на моє переконання необхідно:

Негайно впровадити реформи місцевого самоврядування, так як лише територіальна громада досконало знає, що їй необхідно робити першочергово, а кошти місцевого бюджету повинні працювати тільки на цю громаду;

Негайно застосувати жорсткі заходи по припиненню посягань на територіальну цілісність і недоторканність України;

Створити професійну армію, забезпечити її сучасним озброєнням, високими зарплатами і надійними соціальними гарантіями бо тільки та країна чогось варта, яка може себе захистити;

Для виходу аграрного комплексу з кризи держава повинна визначити сільське господарство одним з головних напрямків своєї діяльності;

Впорядкувати земельне законодавство, уникнути спекулятивності та нахабної прихватизації наділів;

Відродити тваринницьку галузь, забезпечити внутрішній ринок продукцією і створити нові робочі місця;

Зменшити податковий тиск на малий і середній бізнес, створити умови для його розвитку;

Звільнити всіх незаконно засуджених за часів минулої влади в період з лютого 2010 року по лютий 2014 року;

Захистити громадян від безчинства олігархічних угрупувань, від сільського до державно-значимого рівня.

Притягнути до відповідальності усіх посадових осіб правоохоронних органів причетних до фальсифікації кримінальних справ пов’язаних з перерозподілом економічних інтересів та політичних переслідувань.

Я розумію, яку відповідальність перед своїми виборцями я беру на себе і знаю, що після виборів, робота тільки почнеться!

Грицюк В.В.© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org