Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » » » » » Гульдас Юрій Леонідович

Гульдас Юрій Леонідович

Гульдас Юрій Леонідович
Одномандатний виборчий округ 101
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-36-16527 від 12.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 938 від 15.09.2014
Відомості про кандидата народився 23 квiтня 1959 року в селищі Храйтау Новоросійського району Актюбінської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, Маловисківський міський голова, безпартійний, проживає в місті Мала Виска Кіровоградської області, судимість відсутня, самовисування.

Передвиборна програма кандидата у народні депутати    

України по одномандатному виборчому округу №101

ГУЛЬДАСА ЮРІЯ ЛЕОНІДОВИЧА

Я, Гульдас Юрій Леонідович, 1959 року народження, українець, освіта вища, пройшов шлях водія, заступника директора птахофабрики, керівника сільгосппідприємства та діючого міського голови висуваю свою кандидатуру на вибори депутатів Верховної ради України.

Опираючись на життєвий досвід роботи з людьми, цей крок в житті я роблю свідомо, розуміючи повну відповідальність перед своїми виборцями.

На моє глибоке переконання Україну розвинутою державою можуть зробити лише нові люди з сучасними поглядами, свіжими ідеями та європейським баченням.

Виражаючи інтереси громадян свого виборчого округу першочерговими завданнями вважаю:

         1. Свою законотворчу діяльність спрямувати на реалізацію ідеї успішної України шляхом формування здорової нації, як запоруки могутньої держави; освіченої нації, як запоруки багатої держави; культурної нації, як запоруки визнаної усім світом держави.

         2. Сприяти реформуванню системи управління, за якою керівники областей, районів, міст, селищ та сіл повинні обиратися виключно громадою шляхом прямого голосування.

         3. Вимагати змін судової системи, в якій судді обиратимуться і відкликатимуться виключно народом.

         4. Запровадження у всіх державних закладах громадського контролю за адміністративною, фінансовою та економічною діяльністю, а також використанням земельних ресурсів, газу, нафти, електроенергії та станом екології.

         5. Забезпечувати юридичний захист власникам паїв на вільне розпорядження своєю земельною ділянкою.

         6. Купівля земельних паїв повинна проводитись лише державою та передаватися молоді, яка проживає на селі.

         Землями державного резерву повинні розпоряджатися громади через органи місцевого самоврядування.

         7. Заборонити реалізацію мільярдних проектів з будівництва нових метрополітенів, автобанів, розважальних центрів, які фінансуються з державного бюджету, а ці кошти направити на розвиток медицини, освіти, культури сільських, селищних та міських громад.

         8. Ліквідувати соціальну прірву між бідним і багатим шляхом створення законодавчих умов для формування середнього класу. Пенсії, зарплати, стипендії повинні дати можливість людям жити, а не виживати.

         9.  Україна – суверенна, незалежна, єдина держава! Нам усі народи браття, але майбутнє України – це європейський вибір.

         Я вірю у справедливість, порядність та відповідальність. Я буду боротись за це!!!© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org