Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » Кандидат агітує не з виборчого фонду

Кандидат агітує не з виборчого фонду

Кандидат агітує не з виборчого фонду

В Олександрії кандидат рекламує себе 12-метровим портретом за рахунок комунального підприємства. Комунальне підприємство кошти за розміщення агітації не отримувало.

Особистий портрет кандидата у народні депутати по 103 виборчому округу (Центр: місто Олександрія, ОВО включає місто Олександрію, Долинський, Олександрійський, Петрівський, Устинівський райони) Ігора Лавренова (самовисування) розміром з 4 поверховий будинок, розміщено вночі 9 жовтня, на багатоповерхівці вул. Героїв Сталінграда, 21, м. Олександрія.

На банері не зазначено жодних вихідних даних, хоча поруч з банером розклеєна друкована агітаційна того ж І. Лавренова  відповідно до норм закону.

За розміщення банера комунальне підприємство «Житологосп», яке обслуговує житловий фонд міста і зокрема вказаний будинок – коштів не отримало. Договору з кандидатом складено не було. Про це повідомила в коментарі спостерігачу ОПОРИ виконуюча обов’язки директора підприємства Марина Шевченко.

Вона також повідомила, що розміщення реклами підприємство здійснило «на звернення» і «доступ до будинку» було надано.

Старша будинку повідомила, що з мешканцями будинку розміщення банеру не узгоджувалось, зіборів з цього питання не відбувалось, а розміщення реклами відбулось для жителів багатоповерхівки досить несподівано.

Згідно ч.6 ст.68 Закону України «Про вибори народних депутатів України»: Передвиборна агітація здійснюється за рахунок коштів Державного бюджету України, виділених на забезпечення ведення передвиборної агітації відповідно до цього Закону, коштів виборчих фондів партій, кандидатів у депутати в одномандатних округах. Кандидати у депутати, зареєстровані у загальнодержавному окрузі, можуть здійснювати передвиборну агітацію за кошти виборчого фонду партії. Використання власних коштів партій, кандидатів у депутати чи коштів з інших джерел для проведення передвиборної агітації, у тому числі з ініціативи виборців, забороняється.

Крім того виконавчим комітетом Олександрійської міської ради визначені місця для розміщення передвиборної агітаційної продукції –дошки оголошень і об’яв та тумби, розташовані на вулицях міста.

Зовнішня реклама на територіях, будинках та спорудах розміщується за згодою їх власників або уповноважених ними органів (осіб).

прес-секретар кампанії спостереження Громадянської Мережі ОПОРА в Кіровоградській області
За коментарями звертатись:
Патруль Євгеній
координатор виборчих програм
Громадянської мережі ОПОРА у Кіровоградській області
+380994263118


© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org