Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » Кандидат М. Поплавський позивається до суду за наклепницьку інформацію та заручається підтримкою кандидатів від Радикальної партії О. Ляшка

Кандидат М. Поплавський позивається до суду за наклепницьку інформацію та заручається підтримкою кандидатів від Радикальної партії О. Ляшка

Кандидат М. Поплавський позивається до суду за наклепницьку інформацію та заручається підтримкою кандидатів від Радикальної партії О. Ляшка

15 жовтня кандидат по виборчому округу №101 (Центр: селище міського типу Голованівськ. ОВО включає: Гайворонський, Голованівський, Маловисківський, Новоархангельський, Новомиргородський, Ульяновський райони) Михайло Поплавський (самовисування) подав до суду чотири заяви з адміністративним позовом на редакцію газети «101-й округ».

Кандидат вимагає визнати відомості, розповсюджені та поширені в обласній громадсько-політичній газеті «101-й округ» від 09.10.2014 року за № 14 під заголовками: «Чи вдасться Михайлу Поплавському знову підкорити 101 округ?»,  «За що голосував 16 січня Поплавський і до чого це привело», «Боротьба у фарбах і кольорах», «Звернення черкащан до кіровоградців!» - такими що мають недостовірний характер.

У матеріалі йдеться про наслідки законів 16 січня, за які голосував М. Поплавський. Нагадаємо, що ці закони були направлені на обмеження свобод українців та узаконення диктатури правоохоронних органів. У газеті підіймаються питання, чому кандидат вирішив кинути своїх черкаських виборців і балотується від одного з округів Кіровоградської області. Надруковані заклики не вірити солодким словам «співочого ректора», адже людина, шо потрапляє у владу через вчинення злочину - не має права називатись народним обранцем.

Вже 16 жовтня всі чотири адміністративні позови М. Поплавський відкликав. Натомість подав до суду чотири цивільних справи за фактом опубліковання в газеті «101 округ» неправдивої та наклепницької інформації і вимагає по кожній справі стягнути з редакції газети на користь позивача завдану йому моральну шкоду в сумі 5000 грн. Розгляд справ розпочнеться 27 жовтня.

Про політичне минуле М. Поплавського, ОПОРА повідомляла у попередніх матеріалах (http://oporaua.org/oblast/article/6450-kirovogradshchyna-poshkodzhujut-bilbordy-kandydata-poplavskogo )

Нагадаємо, що згідно п.10 ст.74 Закону України «Про вибори народних депутатів України»: Забороняється розповсюдження завідомо недостовірних або наклепницьких відомостей про партію - суб'єкта виборчого процесу або про кандидата у депутати, недостовірний або наклепницький характер яких встановлено у судовому порядку.

Також, слід зазначити, що у своїх агітаційних матеріалах кандидат від Радикальної партії О. Ляшка Михайло Бевзенко (виборчий округ № 101) закликає підтримати М. Поплавського. На листівці з зображенням М. Бевзенко, на зворотному боці аркушу надруковане звернення, в якому кандидат наголошує: «Хай балотується Поплавський, той хоть не був у партії Регіонів і не продавався Януковичу. До парламенту треба тих, хто не пов’язаний з бандою Януковчиа – це найголовніше».

М. Бевзенко тимчасово не працює, раніше не балотувався. © ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org