Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » Кандидат на міського голову оскаржує результати підрахунку на двох десятках дільниць

Кандидат на міського голову оскаржує результати підрахунку на двох десятках дільниць

Кандидат на міського голову оскаржує результати підрахунку на двох десятках дільниць

В Кіровограді кандидат на міського голову Андрій Табалов (політична партія «Наш край») оскаржує в судах результати підрахунку на двох десятках дільниць. Як повідомив Андрій Табалов на своїй сторінці у Фейсбук, представниками його штабу були виявлені факти підробки результатів голосування на кількох округах на користь його найближчого суперника Артема Стрижакова (самовисуванець).

«На одній із дільниць у протоколі з мокрою печаткою нашого члена комісії, у кандидата Стрижакова зазначено 85 голосів, а в цьому ж протоколі ТВК - вже 185», - стверджує Андрій Табалов.

Крім цього, представники штабу кандидата на міського голову від партії «Наш край» заявляють, що вони виявили численні випадки аномальних показників у протоколах.

Як стало відомо представникам ОПОРИ, штаб Табалова оскаржує результати голосування на 18-ти ДВК Кіровської районної у місті Кіровограді ТВК, та на 3-ох дільницях Ленінської районної у місті Кіровограді ТВК.

 

За коментарями звертайтеся:

Прес-служба Громадянської мережі ОПОРА

Патруль Євгеній координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА в Кіровоградській обл.

+380994263118

Моніторинг парламенту | Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори2015 #elect_ua #opora #опора)

 

Довідково:

Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування. Слідкуйте за останніми новинами на сайті ОПОРИ та Мапі порушень «Місцеві вибори 2015». Рекомендуємо кожному спостерігачу, журналісту й активним громадянам завантажити мобільний додаток «Місцеві вибори» для Android© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org