Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » Кандидат заявляє про домовленості Блоку Петра Порошенка з кандидатом-екс-регіоналом

Кандидат заявляє про домовленості Блоку Петра Порошенка з кандидатом-екс-регіоналом

Кандидат заявляє про домовленості Блоку Петра Порошенка з кандидатом-екс-регіоналом

Один з кандидатів у народні депутати по ОВО №100 (центр – місто Бобринець) 29 вересня на прес-конференції в Кіровограді заявив про кулуарні домовленості іншого кандидата по цьому округу – нардепа, екс-регіонала Станіслава Березкіна, з президентським Блоком П. Порошенка.

Про це заявив місцевий політик, член парітї «УДАР», самовисуванець Микола Онул. Як розповідає М. Онул, його кандидатура була погоджена як квота «УДАРу» по 100 округу від Блоку П. Порошенка. Але, стверджує кандидат, його опонент поїхав до Києва й в результаті Блок П.Порошенка взагалі нікого не висунув по цьому округу. Відповідно, М. Онул став кандидатом шляхом самовисування, хоча під час агітації активно використовує символіку партії «УДАР».

Керівник блоку Петра Порошенка  в області - Костянтин Яриніч, повідомив спостерігачу ОПОРИ, що більшість сказаного на прес-конференції кандидата М. Онула неправда і повний абсурд.

Нагадаємо, у 100 ОВО кандидатами у народні депутати  є 9 самовисуванців та 5 представників партій. Микола Онул та Станіслав Березкін йдуть по 100 округу, дружина Миколи Онула Лариса Онул є кандидатом у народні депутати по 99 округу, як і син Станіслава Березкіна, Максим Березкін.

прес-секретар кампанії спостереження Громадянської Мережі ОПОРА в Кіровоградській області
За коментарями звертатись:
Патруль Євгеній
координатор виборчих програм
Громадянської мережі ОПОРА у Кіровоградській області
+380994263118
 
Довідково:
Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль.
Починаючи з вересня 2014 року, Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами народних депутатів України. Мережа залучить до моніторингової кампанії 213 довготермінових спостерігачів, які працюватимуть у всіх регіонах України від офіційного старту виборчої кампанії до оголошення остаточних результатів виборів. У день голосування, 26 жовтня, до них долучаться більше 2 000 активістів для здійснення швидкого статистичного підрахунку голосів. 


© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org