Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » Колишній член Партії регіонів пояснює причину програшу «єдиної команди» Ларіна

Колишній член Партії регіонів пояснює причину програшу «єдиної команди» Ларіна

Колишній член Партії регіонів пояснює причину програшу «єдиної команди» Ларіна

микола онулВулицями Кіровограда встановлені сіті-лайти з анонсом публікації у місцевих ЗМІ статті під назвою «Чому Ларін програв?», автором якої є депутат Кіровоградської обласної ради та колишній член обласної організації Партії регіонів Микола Онул

У статті викладені міркування автора щодо причин поразки Партії регіонів на парламентських виборах 2012 року: по-перше – програш Партії регіонів в області ВО «Батьківщина» по списках та, по-друге – поразка кандидата у одномандатному окрузі №99 Олександра Шаталова.

Микола Онул виділив дві основні причини прояву недовіри народу до команди Партії регіонів області:

  • кадрова політика,
  • економічна політика.


Кадрова політика: «Місцеві фахівці взагалі не розглядаються як кандидатури в кадровій політиці області та повністю позбавлені можливості професійно розвиватися. Усі ключові пости в Кіровограді займають прибічники Сергія Ларіна з донецькою пропискою, про компетентність яких і годі говорити».

Економічна політика: «…економічна політика очільника області спричинила різке падіння показників Кіровоградщини з 5 на ганебне 26 місце в рейтингу соціально-економічного розвитку областей. Економічна політика Сергія Ларіна, – це не що інше, як тиск на людей та «ламання їх через коліно» з допомогою контролюючих органів та різних силових структур».

На завершення автор закликає виконати передвиборчу обіцянку Сергія Ларіна – полишити пост очільника Кіровоградської ОДА: «Очевидно, що обласна влада переоцінила свої можливості та недооцінила кіровоградських виборців. Тож, тепер Сергію Миколайовичу залишається тільки виконати свою «передвиборчу» обіцянку, аби залишки людської прихильності та поваги остаточно не зникли…»© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org