Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » » » » » Кондратюк Віктор Станіславович

Кондратюк Віктор Станіславович

Кондратюк Віктор Станіславович
Одномандатний виборчий округ 101
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-36-18882 від 19.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1094 від 23.09.2014
Відомості про кандидата народився 5 липня 1968 року в місті Одесі, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, командир відділення БПСМСП "Дніпро-1" ГУМВС України в Дніпропетровській області, безпартійний, проживає в місті Ульяновка Кіровоградської області, судимість відсутня, самовисування.

Передвиборна програма кандидата у народні депутати України

у виборчому окрузі № 101

Кондратюка Віктора Станіславовича

Настав час нових лідерів

Дорогі земляки! Протягом останніх десяти років влада поступово втратила свою сутність. Обман та зрада виборців стали її головними рисами. Всі знають, що партійні депутати  цілком залежать від волі своїх партійних босів та їх спонсорів. Я  вважаю, що лише самостійно обраний депутат зможе бути по справжньому незалежним і дієво відстоювати інтереси своїх виборців, саме тому самовисуваюсь як незалежний кандидат і розраховую тільки на вашу підтримку.

Я йду на вибори народних депутатів України по 101 виборчому округу в  Ульяновському, Голованівському, Гайворонському, Новоархангельському, Новомиргородському та Маловисківському районах.

Передвиборча компанія – це час роздачі найрізноманітніших обіцянок на будь-який смак, але чи будуть вони виконані?  Кожен раз перед виборами нам урочисто обіцяють виконання всіх бажань. Написані сотні красивих передвиборчих програм, що для нас з вами побудують практично рай на землі, але де це все? Казкове покращення життя постійно відбувається тільки у влади, і за рахунок всієї країни! Народу ж дістається лише шалений ріст цін, а також підвищення пенсійного віку та урізання пенсій, безробіття та зубожіння, до всього цього приєдналися невдала війна та економічна криза, яку першими  відчули на собі прості люди.

Дорогою ціною небесної сотні ми відстояли своє право бути людьми, а тепер кров’ю і життям відстоюємо право нашої країни бути цілісною,  незалежною і демократичною державою.

З грудня 2013 і до 24 лютого 2014 не по телевізору бачив подвиг людей на Майдані. А коли  на Сході країни стала реальною загроза російської агресії,  вступив до добровольчого батальйону Дніпро-1.  З квітня  по теперішній час воював в зоні АТО. Це продовження боротьби за інтереси народу і країни. Але в той час, коли мої бойові побратими платять свої здоров’ям та життям за те, щоб ми жили у вільній та демократичній державі, в тилу сильні цього світу вирішують свої особисті політичні та грошові питання. Саме на війні я зрозумів, що ми не маємо права знову віддати владу олігархам та старим можновладцям.

В Парламент мають іти нові люди, з незаплямованою совістю, яким небайдужа доля країни і рідного народу, які не на словах, а на ділі  прагнуть змін на краще.

Не хочу давати порожніх і брехливих обіцянок. 

Основний обов’язок народного депутата – професійна робота по написанню і прийняттю розумних законів, які повинні працювати на благо народу.  Контроль через зв’язки з виборцями за втіленням цих законів, за виконанням в регіоні державних програм та цільового використання бюджетних коштів, що виділяються на вирішення соціальних  питань та реалізацію економічних програм на місцях.  І аж ніяк не «газифікація регіону, побудова доріг»  і таке інше.

Підняти рівень життя в країні можливо! Для цього є чудові приклади наших найближчих сусідів – Грузії, Польщі, Чехії, і головне є прекрасний український народ!  Переконаний, що в новому парламенті буде достатньо чесних, порядних і принципових людей думаючих так-само як і я.

Я хочу добросовісно працювати над розробкою і прийняттям законів, які захищатимуть ваші інтереси, та змушу місцеву владу якісно працювати для громадян. Я можу гарантувати, що кожна людина, звернувшись за допомогою до найближчої приймальні, може розраховувати на мою підтримку. Безпосередній контакт депутата зі своїми виборцями я вважаю обов’язковим правилом у своїй роботі.

Моя мета працювати над прийняттям законів які:

  -  будуть втілювати принцип «влада працює для народу» а не «народ для задоволення потреб влади». Припинення  чиновницького  рекету!;

 - максимально сприятимуть веденню підприємницької діяльності;

 - запровадять  державну  підтримку сільського виробника;

 - децентралізують владу і нададуть можливість територіальним громадам, тобто нам з вами здійснювати державне управління на місцях, в тому числі розпоряджатися землею;  

- посилять соціальний захист народу, припинять пенсійні реформи за рахунок простих людей! Пенсійний вік: для жінок – 55, для чоловіків - 60 років;

- візьмуть ціни на основні товари і послуги  під контроль держави;

- забезпечать  працівникам  культурної та соціальної сфери, вчителям, медичним працівникам, правоохоронцям гідну заробітну плату; 

- будуть запроваджувати в життя людей і функціонування держави християнські цінності та Біблійні моральні принципи як надійний фундамент існування.

Розумію свою відповідальність перед виборцями і знаю, що після перемоги на виборах робота тільки починається.

 © ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org