Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » Кіровоград: екскурсія до адмінбудівель і без люстратора

Кіровоград: екскурсія до адмінбудівель і без люстратора

Кіровоград: екскурсія до адмінбудівель і без люстратора

3 жовтня Центр надання адміністративних послуг відкрив свої двері для громадських активістів Кіровоградщини. Екскурсію Центром  провів його координатор  Антон Шевченко. Він розповів про втілення ідеї створення ЦНАПу, порівняв його з подібними в Україні та розсекретив плани на майбутнє. Пан Антон зазначив, що тут створенні  доступні і зручні умови для отримання адміністративних послуг містянами, що вся діяльність ЦНАПу спрямована на забезпечення прозорості та відкритості розгляду звернень, запровадження сучасних форм надання послуг.

Зручний графік роботи, територіальна компактність дозволяє клієнтам витратити мінімум часу для отримання максим послуг. Саме тому, лише з початку 2014 року послугами Центру скористалось майже 56 тисяч відвідувачів.  Детальніше про перелік посуг, які надаються Центром можна дізнатись на сайті http://www.dozvil.kr.ua/

Екскурсія була організована ГО «Територія успіху» спільно з Громадянською мережею ОПОРА в рамках святкування Міжнародного дня Права знати  та  моніторингу роботи органів місцевого самоврядування «Індекс публічності органів місцевого самоврядування».

Наступний захід в рамках проекту «Індекс публічності» відбудеться 6 жовтня о 15.00 ( тренінг-презентація для журналістів та громадських активістів щодо дотримання органами влади закону «Про доступ до публічної інформації») в приміщенні Кіровоградського прес-клубу реформ.© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org