Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » Кіровоград: мітингувальників прийняли в облдержадміністрації

Кіровоград: мітингувальників прийняли в облдержадміністрації

Кіровоград: мітингувальників прийняли в облдержадміністрації

Зустріч відбулася за участі заступника голови обласної організації ВО "Батьківщина " Олени Армаш , голови міської організації ВО " Свобода " Сергія Запорожана , голови громадської організації "Асоціація політичних наук " Дмитра Сінченко та активіста громадської організації " Опора" Зої Лебедь.

Позиція влади , яку озвучив Віктор Рєзнік чітка і послідовна : " Однозначну вибір України - це Європа . Але в основі прийняття будь-яких рішень стоять національні інтереси". При цьому , за словами Віктора Рєзніка , слід розуміти , що для того , щоб стати повноцінним членом європейської сім'ї , необхідно досягти європейських стандартів , створити всі необхідні передумови для цього. "За 3,5 роки підготовки до підписання Угоди про асоціацію з 21 однієї вимоги ми виконали практично 19 . З недавніх 11 - 9 " , - сказав він.

Віктор Резник відзначив , що в процесі підготовки до підписання Угоди з економічної точки зору , адже це в першу чергу економічний документ , слід аналізувалися всі можливі ризики для України . "Глава держави наголошує - на шляху євроінтеграції для України головним є захист національних інтересів. Спілкуючись вчора з журналістами Віктор Янукович підкреслив , що питання підписання чи не підписання будь-якої угоди повинно бути обгрунтовано " , - зазначив Віктор Резник. Нарешті , що стосується безпосередніх ризиків , які визначають економісти , згадав заступник голови - керівник апарату ОДА і про можливе знецінення гривні , і про скорочення робочих місць. " Невже хтось хоче , щоб на цій площі з'явилися тисячі голодних людей?" , - Зазначив Віктор Резник. Не оминув увагою чиновник і непосильні для України вимоги МВФ щодо підвищення ціни на газ для населення. А також про квотування цін на зерно , і це при тому що Україна має рекордні врожаї зернових , тому й зацікавлена ​​у збільшенні обсягів їх продажу.

Всі ці фактори і вплинули на рішення уряду про призупинення підготовки до підписання Угоди.

У контексті порушеної теми кіровоградські мітингувальники мали єдине прохання до регіональної влади - не перешкоджати громадськості реалізувати своє право на мирні зібрання.© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org