Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » Кіровоград Виборча документація в мішку від цукру! (відео)

Кіровоград Виборча документація в мішку від цукру! (відео)

Кіровоград Виборча документація в мішку від цукру! (відео)

В ОВК 99 першою привезли свої протоколи члени ДВК №350931. Але увагу привернув мішок від цукру, в якому вони привезли виборчу документацію та потім ще й з’ясувалося, що на всіх протоколах було поставлено печатку з 102 ОВК!

Заступник ОВК 99 Чубченко Петро Іванович (фракція Партії регіонів) почав захищати членів ДВК №350931, пояснюючи, що така печатка була виготовлена помилково та про це було складено акт. Члени ОВК 99, які приймали документи поводилися дуже дивно.

Довідково:

Громадське спостереження ОПОРИ – це тип активної діяльності мережі, спрямований на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням через тотальний громадський контроль. Професійний моніторинг всіх етапів виборів здійснює опосередкований вплив на якість кампанії. Шляхом збору та поширення інформації серед цільової аудиторії, формується громадська думка всередині країни та за її межами. В стратегічній перспективі громадське спостереження фокусується на покращення системи виборів та окремих процедур. У 2012 році під час виборів народних депутатів України до ВРУ мережа ОПОРА реалізує масштабну кампанію довготермінового та короткотермінового спостереження, організує статистичний підрахунок голосів щодо результатів голосування за пропорційною складовою виборчої системи на основі репрезентативної вибірки, забезпечить 100% покриття дільниць своїми спостерігачами в окремих одномандатних мажоритарних виборчих округах. У рамках довготермінового спостереження в кожному з 225 округів працюватимуть спостерігачі ОПОРИ, а в день виборів до них приєднається ще 3 500 активістів. Організація використовуватиме новітні засоби поширення інформації щодо результатів спостереження, серед яких інфографіка та інтерактивні карти.© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org