Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » Кіровоградщина: Активісти пікетують приміщення 102 окружної комісії

Кіровоградщина: Активісти пікетують приміщення 102 окружної комісії

Кіровоградщина: Активісти пікетують приміщення 102 окружної комісії

Громади пікетують приміщення ОВК № 102 та вимагають від правоохоронців реагування на чисельні порушення виборчого законодавства.

28 жовтня о 17.00 під стінами Знам’янської міськради, в якій члени ОВК №102 завершують приймати протоколи дільничних комісій, зібралися активісти та представники знам’янської та олександрівської громад, а також кандидати-самовисуванці М.Стрижак і А.Лаврусь. Активісти скандували «Ми не кріпаки Довгого» та «Геть Довгого, ми проти підкупів». На мітингу була присутня сестра О. Довгого Оксана Гуляй, яка фотографувала присутніх. Як відомо, О. Гуляй керує Благодійним фондом Олеся Довгого і Катерини Горіної і є правою рукою свого брата.

Правоохоронні органі, які здійснювали охорону громадського порядку впустили кандидата А.Лавруся та ще двох активістів до зали ОВК, там кандидат подав скаргу та зробив заяву, щодо підкупів та визнання результатів виборів в окрузі не дійсними.

А.Лаврусь закликав присутнього начальника Знамянського МВ УМВС України в Кіровоградській області підполковника міліції Гулого Андрія Андрійовича, розказати чи ведуться розслідування по заявам, щодо підкупів виборців.  А. Гулий повідомив, що отримано 14 заяв, по яким проводяться перевірки та опитування, також він зазначив, що відносно затриманої групи осіб, які напали на машину кандидатів в народні депутати (http://oporaua.org/oblast/article/7154-kirovogradshchyna-huligany-poshkodyly-avtivky-kandydativ-mnajjema-i-mstryzhaka) порушена кримінальна справа за статтею 296 Хуліганство ККУ.

Учасники мітингу закликали правоохоронні органи до активних дій, щодо порушень виборчого законодавства, протягом визначеного часу - 24 години, та домовилися зустрітися знову 29 жовтня о 17.00 для продовження пікетування.

ОВО № 102 - Центр: місто Знам’янка. ОВО включає: міста Знам’янка, Світловодськ, Знам’янський, Новгородківський, Олександрівський, Онуфріївський, Світловодський райони.

 

прес-секретар кампанії спостереження Громадянської Мережі ОПОРА в Кіровоградській області

За коментарями звертатись:

Патруль Євгеній

координатор виборчих програм

Громадянської мережі ОПОРА у Кіровоградській області

+380994263118© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org