Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » Кіровоградщина: Автобуси з невідомими курсують Кіровоградом

Кіровоградщина: Автобуси з невідомими курсують Кіровоградом

Кіровоградщина: Автобуси з невідомими курсують Кіровоградом

Автобуси з людьми кандидата Миколи Онула подорожують містом, а інший кандидат – Станіслав Березкін робить заяви про провокації за участю «тітушок».

Як стало відомо спостерігачеві ОПОРИ на території Кіровоградського Дендропарку знаходяться 15 автобусів із людьми. На запитання, хто вони, частина пред’явила посвідчення спостерігачів по виборчому округу № 100, а інша – журналістів медіа-порталу Акула. При цьому більшість з них перешкоджали спостерігачеві ОПОРИ у відеозйомці.  

Представник кандидата в народні депутати по виборчому округу №100 Г. Нікішов зазначив, що це спостерігачі від Миколи Онула (самовисування), які проголосували в м. Кіровограді і нині їдуть у райони округу.

Згодом кандидат по тому ж 100 округу Станіслав Березкін (самовисування) зробив офіційну заяву про ймовірні провокації за участю «тітушок» і повідомив про те, що заявив про це до правоохоронних органів.

Нагадаємо, що виборчий округ № 100 включає: Центр: місто Бобринець. ОВО включає: частина Кіровського, частина Ленінського районів міста Кіровограда, Бобринецький, Вільшанський, Добровеличківський, Кіровоградський, Компаніївський, Новоукраїнський райони, селище міського типу Нове Кіровоградської міської ради.

 

прес-секретар кампанії спостереження Громадянської Мережі ОПОРА в Кіровоградській області

За коментарями звертатись:

Патруль Євгеній

координатор виборчих програм

Громадянської мережі ОПОРА у Кіровоградській області

+380994263118© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org