Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » Кіровоградщина: Члена олександрійського міського виборчкому намагалися підкупити

Кіровоградщина: Члена олександрійського міського виборчкому намагалися підкупити

Кіровоградщина: Члена олександрійського міського виборчкому намагалися підкупити

Члену Олександрійської виборчої комісії пропонували гроші за відмову брати участь у роботі комісії.

Член олександрійської міської виборчої комісії Світлана Богословська (“НАРОДНИЙ ФРОНТ”) йшла на друге засідання виборчої комісії, коли її зупинили чоловік та жінка з проханням поспілкуватися. Член комісії розмовляти відмовилась, пояснивши це тим, що її чекають на засіданні. Чоловік запропонував С. Богословській гроші за те, щоб вона не ходила на засідання виборчої комісії. Член виборчкому від цієї пропозиції відмовилася і все ж таки, на засіданні з’явилася.

Керівництво місцевої організації Партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ», дізнавшись про спробу підкупу її представника, наступного дня подало заяву до Олександрійського міського відділу міліції. Це підтвердив Юрій Прохоренко, голова Олександрійської міської організації партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ". Також, інформацію про цей факт внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками ч. 1 ст. 157 Кримінального кодексу України.

Відповідно до законодавства перешкоджання діяльності члена виборчої комісії при виконанні ними своїх повноважень, поєднані з обманом або примушуванням, караються  обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк (відповідно до ч. 1 ст. 157 Кримінального кодексу України "Перешкоджання здійсненню виборчого права або права брати участь у референдумі, роботі виборчої комісії або комісії з референдуму чи діяльності офіційного спостерігача").

 

За коментарями звертайтесь:

Патруль Євгеній - координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА в Кіровоградській обл.

+380994263118

 

Довідково:

Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль.

 

Website: http://oporaua.org/

Facebook: https://www.facebook.com/cn.opora                                            

Twitter: https://twitter.com/opora (@opora)

 

Website: http://oporakr.org/

Facebook: https://www.facebook.com/oporakr© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org