Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » Кіровоградщина: Кандидата видалили з засідання ОВК за перешкоджання роботі комісії та образи

Кіровоградщина: Кандидата видалили з засідання ОВК за перешкоджання роботі комісії та образи

Кіровоградщина: Кандидата видалили з засідання ОВК за перешкоджання роботі комісії та образи

Окружна виборча комісія округу №103 (Центр округу: місто Олександрія. ОВО включає: місто Олександрія, Долинський, Олександрійський, Петрівський, Устинівський райони) вирішила позбавити присутності на засіданні комісії, що розпочалось 26 жовтня, кандидата у народні депутати по цьому округу Віктора Медвідя (самовисування).

Як зазначено у постанові комісії, фотокопію якої має ОПОРА, комісія прийняла вказане рішення через те, що кандидата ображав голову комісії та перешкоджав роботі шляхом викриків та став вказувати на свої умови проведення засідання.

Після прийняття постанови, до ОВК прибула оперативна група співробітників Олександрійського міського відділу міліції, які запропонували кандидата виконати постанову ОВК, але кандидата довго не погоджувався виконувати постанову, вважаючи її «нікчемною».

Після перемовин, кандидат залишив залу засідань, де працює окружна комісія.

Відповідно до ст. 34 п.5 Закону України «Про вибори народних депутатів України»: виборча комісія може прийняти мотивоване рішення про позбавлення права бути присутніми на засіданні кандидата у депутати, якщо вони протиправно перешкоджають його проведенню.

 

 

прес-секретар кампанії спостереження Громадянської Мережі ОПОРА в Кіровоградській області

За коментарями звертатись:

Патруль Євгеній

координатор виборчих програм

Громадянської мережі ОПОРА у Кіровоградській області

+380994263118© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org