Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » Кіровоградщина: Плакати кандидатів не вивішують у приміщенні дільничих комісій

Кіровоградщина: Плакати кандидатів не вивішують у приміщенні дільничих комісій

Кіровоградщина: Плакати кандидатів не вивішують у приміщенні дільничих комісій

Велика кількість дільничих комісій виборчих округів № 101 та № 102 не вивішують плакати кандидатів.

Окружна виборча комісія №101 (Центр: селище міського типу Голованівськ, ОВО включає: Гайворонський, Голованівський, Маловисківський, Новоархангельський, Новомиргородський, Ульяновський райони) видала не всі плакати кандидатів на дільничі виборчі комісії, аргументуючи це поганою погодою. «Ніхто в таку погоду їх не повезе» - зазначили члени комісії.

На дільниці 350454 (с.Тишківка) на момент відкриття на інформаційному стенді був розміщений лише плакат Віталія Грушевського (самовисування). На дільниці 350441 (с.Коробчине, с.Крупське, с.Сухолітівка) взагалі не вивішували плакати, оскільки не мали повного комплекту на всіх кандидатів.

Таку ж саму ситуацію спостерігачі ОПОРИ зафіксували і в 102 виборчому окрузі на дільницях в селах Богданівка, Субоці та Казарня. ОВО № 102 - Центр: місто Знам’янка. ОВО включає: міста Знам’янка, Світловодськ, Знам’янський, Новгородківський, Олександрівський, Онуфріївський, Світловодський райони.

В. Грушевський – народний депутат України, безпартійний. У 2010 році на виборах до місцевих рад балатувався від Партії регіонів і став депутатом Кіровоградської обласної ради.

Спостерігачі ОПОРИ склали Акт про порушення та написали скарги на бездіяльність дільничної виборчої комісії.

Згідно ст. 83. п. 7 Закону України «Про вибори народних депутатів України» У приміщенні для голосування або безпосередньо перед ним дільнична виборча комісія в обов'язковому порядку розміщує виготовлені окружною виборчою комісією за рахунок коштів Державного бюджету України плакати, що роз'яснюють порядок голосування та відповідальність за порушення законодавства про вибори депутатів, за формою, затвердженою Центральною виборчою комісією.

Ст. 63. п. 4 Закону України «Про вибори народних депутатів України» Центральна виборча комісія за рахунок коштів Державного бюджету України, виділених на підготовку і проведення виборів депутатів, не пізніш як за тридцять п’ять днів до дня виборів забезпечує виготовлення інформаційних плакатів партій, кандидати у депутати від яких зареєстровані у загальнодержавному окрузі. Ці плакати повинні містити передвиборні програми партій (обсягом не більше семи тисяч восьмисот друкованих знаків), подані ними при реєстрації кандидатів у депутати, виборчий список партії із зазначенням прізвища, імені, по батькові, року народження, посади (заняття), місця роботи та проживання, партійності включених до нього кандидатів у депутати, а також фотографії перших п’яти кандидатів у депутати.

 

прес-секретар кампанії спостереження Громадянської Мережі ОПОРА в Кіровоградській області

За коментарями звертатись:

Патруль Євгеній

координатор виборчих програм

Громадянської мережі ОПОРА у Кіровоградській області

+380994263118© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org