Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » Кіровоградщина: в м. Олександрії голова виборчої комісії заявляє про політичні утиски

Кіровоградщина: в м. Олександрії голова виборчої комісії заявляє про політичні утиски

Кіровоградщина: в м. Олександрії голова виборчої комісії заявляє про політичні утиски

На членів Олександрійської міської виборчої комісії здійснюється тиск. Голова комісії заявив, що у разі повторення подібних випадків звертатиметься до правоохоронних органів, а поки цим питанням займається СБУ.

9 вересня на засіданні Олександрійської МВК, яке відбулось у приміщенні Олександрійської міської ради, голова комісії Олександр Івань заявив про вчинення тиску на нього та інших членів комісії. Хто саме та за яких обставин загрожує членам комісії повідомлено не було.

О. Івань попросив всіх присутніх членів комісії звернутися до своїх керівників партій з проханням не втручатися в роботу комісії, в протилежному випадку йому доведеться звертатися до правоохоронних органів. «Сьогодні в мене вже були співробітники СБУ і ми обговорювали це питання» - заявив голова Олександрійської МВК.

Співробітник прес-сектору УСБУ в Кіровоградській області Юрій Васютинський в телефонній розмові повідомив ОПОРІ, що такою інформацією не володіє та вперше чує про наявність тиску на членів Олександрійської міської виборчої комісії.

Нагадуємо, що відповідно до пункту 17 Статті 27 ЗУ «Про місцеві вибори»: «Ніхто не має права втручатися в діяльність виборчої комісії. Кримінальний Кодекс України передбачає кримінальну відповідальність за перешкоджання діяльності членів виборчих комісій, примушування їх до певних дій (стаття 157 ККУ)».

За коментарями звертайтесь:

Патруль Євгеній - координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА в Кіровоградській обл.

+380994263118

 

Довідково:

Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль.

 

Website: http://oporaua.org/

Facebook: https://www.facebook.com/cn.opora                                             

Twitter: https://twitter.com/opora (@opora)

 

Website: http://oporakr.org/

Facebook: https://www.facebook.com/oporakr

 © ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org