Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » В м. Олександрії приховану агітацію розміщують на громадському транспорті

В м. Олександрії приховану агітацію розміщують на громадському транспорті

В м. Олександрії приховану агітацію розміщують на громадському транспорті

В Олександрії на громадському транспорті з’явилася політична реклама. На задньому склі автобуса розміщений плакат Соціалістичної партії України.

Реклама Соціалістичної партії України має вигляд великого плакату з логотипом і назвою політичної сили та лозунгами: «Запровадимо справедливість. Повернемо пільги дітям війни». Політична реклама займає усю поверхню заднього вікна автобуса маршруту №5. Автобус курсує майже через усе місто, проїжджаючи головний проспект міста та густонаселені мікрорайони.

Політична реклама Соціалістичної партії України на автобусах з’явилася, вочевидь, нещодавно. Представникам ОПОРИ вперше вдалося зафіксувати її 14 вересня. На інших міських автобусах Олександрії подібної реклами помічено не було.

Перевізник Аліна Проквас, який обслуговує міський автобусний маршрут №5, на телефонні дзвінки не відповідає. Телефонний номер А. Проквас, який вказаний у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців як основний, за даними мобільного оператора, наразі не обслуговується. Стаціонарний номер перевізника теж мовчить. 

Не вдалося отримати коментар і від обласного осередку Соціалістичної партії України. На телефонні дзвінки ніхто не відповідає. Як не відповідає і номер телефону Олександрійської міської організації Соціалістичної партії України.

Нагадуємо, що відповідно до пункту 6 ч. 9 Ст. 60 про Закону України «Про місцеві вибори»: Розміщення політичної реклами на зовнішній поверхні та всередині транспортних засобів громадського користування заборонено.

 

За коментарями звертайтесь:

Патруль Євгеній - координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА в Кіровоградській обл.

+380994263118

 

Довідково:

Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль.

 

Website: http://oporaua.org/

Facebook: https://www.facebook.com/cn.opora                                            

Twitter: https://twitter.com/opora (@opora)

 

Website: http://oporakr.org/

Facebook: https://www.facebook.com/oporakr

 

 

 

 © ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org