Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » Кіровоградщина: Затримано особу, яка складала соціальні угоди з виборцями

Кіровоградщина: Затримано особу, яка складала соціальні угоди з виборцями

Кіровоградщина: Затримано особу, яка складала соціальні угоди з виборцями

У виборчому окрузі № 102 біля дільничної комісії затримано особу, яка займалася підкупом виборців від кандидата Олеся Довгого. 

На дільничну виборчу комісію №350230 за адресою вул. Миру, 41 с.Казарня, Знам’янський р-н (сільський будинок культури, мала зала) приїхала мобільна група з кандидатом в народні депутати Андрієм Лаврусем (самовисування). В складі мобільної групи перебували також Мустафа Найєм, Світлана Заліщук та Сергій Лещенко.  

Група заходила на дільницю і помітила тікаючу жінку з паперами. Жінку було затримано під час того, як вона намагалась їх знищити. На паперах значився список прізвищ людей, які уклали соціальні угоди продавши свій голос за 200 грн. за кандидата Олеся Довгого (самовисування). Як стало відомо, вищеназвана особа є директором клубу в якому розташована дільнична виборча комісія.  В приміщенні дільничної комісії знаходився офіційний спостерігач від О. Довгого, який фіксував на список людей які уклали соціальну угоду і прийшли голосувати.

На місце події прибула міліція і зафіксувала порушення. 

ОВО № 102 (Центр: місто Знам’янка. ОВО включає: міста Знам’янка, Світловодськ, Знам’янський, Новгородківський, Олександрівський, Онуфріївський, Світловодський райони).

 

прес-секретар кампанії спостереження Громадянської Мережі ОПОРА в Кіровоградській області

За коментарями звертатись:

Патруль Євгеній

координатор виборчих програм

Громадянської мережі ОПОРА у Кіровоградській області

+380994263118© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org