Кіровоградщина: жителів м. Олександрії продовжують агітують за Гриценка
![Кіровоградщина: жителів м. Олександрії продовжують агітують за Гриценка](assets/cache/images/images/resized/img/news_2014_05_10389646_1435216616738219_7040516802354037372_n_jpg_4-370x-5e9.jpg)
Стовпи центральної траси с. Пантаївка (ОВК 103), практично всі обклеєні агітаційними матеріалами за А.Гриценка. Це кольорові листівки А4 формату, кількістю не менше 100-150 штук.
м. Олександрія, також рясніє агітматеріалами А.Гриценка. Ними вкрита велика кількість парканів поблизу виборчої дільниці. Нагадуємо, що розповсюдження агітаційних матеріалів у день виборів заборонено Законом України "Про вибори Президента України".
За коментарями звертайтесь:
Патруль Євгеній
координатор виборчих програм
Громадянської мережі ОПОРА в Кіровоградській обл.
+38 099 426 31 18, http://oporakr.org/