Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » Кіровоградська акція протесту проти дій ОВК №99

Кіровоградська акція протесту проти дій ОВК №99

Кіровоградська акція протесту проти дій ОВК №99

У Кіровограді опозиційними силами оголошено безстрокову акцію протесту проти дій ОВК №99

Причиною організації заходу стали дії та бездіяльність ОВК №99 у вигляді не підписання протоколу про підсумки голосування та відмова його надання для ознайомлення політичним силам ВО «Батьківщина», ВО «Свобода» та «УДАР Віталія Кличка», та кандидатам самовисуванцям.

Активісти вищезазначених політичних сил та небайдужі мешканці міста 31 жовтня вийшли на центральну площу міста з вимогою назвати ім’я переможця виборчих перегонів по 99-му одномандатному виборчому округу.

Серед протестуючих лунають гасла: «Чому Партія регіонів не може змиритись з вибором кіровоградців?» та «Шаталов і Ларін хочуть вкрасти голоси кіровоградців».

Акція протесту перемістилась до приміщення ОВК через заборону проведення акції протесту на центральній площі Кіровограда. Причиною заборони стала домовленість з обласною організацією Партії регіонів про проведення акції з 28 жовтня по 5 листопада 2012 року (з 8 до 23 години).

99 округ© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org