Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » Кіровоградська область: «джинса» в усіх ЗМІ (ФОТО)

Кіровоградська область: «джинса» в усіх ЗМІ (ФОТО)

Кіровоградська область: «джинса» в усіх ЗМІ (ФОТО)

11 та 12 вересня медійна реклама партій та ймовірних кандидатів самовисуванців з’явилася в більшості друкованих ЗМІ Кіровоградської області.

Матеріали з ознаками «джинси» опублікували районні та обласні ЗМІ. У 99-му виборчому окрузі (м. Кіровоград) в газетах «засвітилися» народні депутати Станіслав Березкін та Андрій Табалов, місцеві політики Сергій Михальонок, Лариса Онул та Артем Стрижаков.  Так нардеп Станіслав Березкін, наприклад, розмістив у ЗМІ заклик до кандидатів у депутати не використовувати білбори і сіті-лайти, а витрачати кошти на армію. У своєму інтерв’ю в цій же газеті нардеп Андрій Табалов висловлює ставлення до парламентських виборів та просить «не робити з мажоритарників «вселенське зло». Керівник міської організації партії «УДАР» Лариса Онул, розповідає про роль жінки в політиці  і переконує, що « кіровоградці мене підтримують».

У 100 окрузі (центр - м. Бобринець)  в друкованих ЗМІ з’явилася інформація про того ж таки народного депутата Станіслава Березкіна.

У 101 окрузі (центр - смт. Голованівськ) в районних газетах надрукований розлогий звіт народного депутата Віталія Грушевського. В газеті «Голованівські вісті» депутат обласної ради Олег Голімбієвський розповідає про свою допомогу армії.

Практично в усіх обласних ЗМІ з’явилося обширне інтерв’ю ідентичного змісту про київського політика Олеся Довгого: «Найвигідніші інвестиції – інвестиції в життя людей». Також,  матеріали про роботу фонду цього політика в Кіровоградській області надруковані в кількох районних ЗМІ 102 виборчого округу (центр - м. Знам’янка). В цьому ж окрузі в районних ЗМІ друкує матеріали в районних ЗМІ ще один ймовірний кандидат у народні депутати, місцевий політик Андрій Лаврусь.

У 103 окрузі зірками місцевих ЗМІ стали  місцевий підприємець Анатолій Дорофєєв та народний депутат Сергій Кузьменко. Про благодійність і допомогу землякам  обох цих ймовірних кандидатів у нардепи йдеться у кількох міських та районних ЗМІ.

За коментарями звертатись:
Патруль Євгеній
координатор виборчих програм
Громадянської мережі ОПОРА у Кіровоградській області
+380994263118


© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org