Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » » » » Кіровоградський національний технічний університет (КНТУ)

Кіровоградський національний технічний університет (КНТУ)

Контакти:
Телефон: (0522) 55-92-34
Адреса: 25006, м. Кіровоград, пр. Університетський, 8
Web-сайт: http://www.kntu.kr.ua
e-mail: rector@kntu.kr.ua
Приймальна комісія (тел.): (0522) 55-93-13

 

 

Кіровоградський національний технічний університет (КНТУ) - додаткова інформація про вищий навчальний заклад

Загальна інформація

Кіровоградський національний технічний університет (КНТУ) - провідний навчально-виховний і науковий центр України з 80-річною історією.

Кіровоградський національний технічний університет має добре розвинені зв'язки з машинобудівними заводами та об'єднаннями України, підприємствами агропромислового комплексу, транспорту, будівництва, електропостачання, фінансово-банківськими установами та приватними фірмами, фахівців для яких готує КНТУ.

На восьми факультетах і в коледжі Кіровоградського національного технічного університету навчається більше семи тисяч студентів за 30 спеціальностями та спеціалізаціями.

Кіровоградський національний технічний університет - єдиний на Кіровоградщині вищий навчальний заклад, що забезпечує кадрами промисловість і сільське господарство, університет виконує і координує наукові дослідження в межах регіону, здійснює оперативну перепідготовку фахівців за необхідними напрямками. В університеті навчають студентів, магістрів та аспірантів біля 500 викладачів, з яких приблизно половина - кандидати наук, а більше 35 - професори та доктори наук.

Міжнародні зв'язки Кіровоградського національного технічного університету

Кіровоградський національний технічний університет має широкі міжнародні зв'язки з навчальними закладами та науковими центрами Росії, Болгарії, Швейцарії, Чехії, Бельгії, Куби, Франції, Англії, Німеччини та ін. До навчального процесу залучаються представники Корпусу миру США.

Кіровоградський національний технічний університет вдало інтегрується в міжнародний науково-навчальний простір. При університеті функціонує франко-українська магістратура, випускники якої отримують два дипломи: український і французький.

Матеріально-технічна база Кіровоградського національного технічного університету

В Кіровоградському національному технічному університеті діє вся необхідна інфраструктура для навчання, побуту і відпочинку студентів: гуртожитки, їдальні, кафе, лікувальні заклади, база відпочинку тощо. Є всі можливості розвивати свій талант любителям спорту та мистецтва.

Бібліотека університету налічує більше 500 тис. примірників книг, у тому числі біля 10 тис. примірників періодики. До послуг студентів - три читальних зали, а також зал періодики, абонементи навчальної літератури для молодших курсів, навчальної літератури для студентів старших курсів, абонемент художньої літератури.

Студенти в разу необхідності забезпечуються гуртожитком. Студмістечко КНТУ має у своєму розпорядженні 5 гуртожитків на 1870 місць, які повністю забезпечують потреби іногородніх та іноземних студентів, а також студентських родин. Кожен гуртожиток має кімнати для відпочинку, заняття спортом та приготування їжі.© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org