Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » » » » Кіровоградський інститут комерції (КІК)

Кіровоградський інститут комерції (КІК)

Контакти:
Телефон: (0522) 32-29-57, 24-63-41
Адреса: 225015, м. Кіровоград, вул. Башкирська, 2а
Web-сайт: http://www.kik.kr.ua
e-mail: main@kik.kr.ua
Приймальна комісія (тел.): (0522) 32-29-57

 

 

Кіровоградський інститут комерції (КІК) - додаткова інформація про вищий навчальний заклад

Загальна інформація

Кіровоградський інститут комерції (КІК) - це новий тип навчального закладу, головним завданням якого є підготовка спеціалістів, кваліфікації яких відповідали б міжнародним освітнім стандартам.

Місією Кіровоградського інституту комерції є сприяння розвитку та вихованню інтелектуального потенціалу нації, здатного направляти свої знання, зусилля та мислення на розвиток громадянського суспільства.

Кіровоградський інститут комерції - вищий навчальний заклад колективної форми власності, ліцензований на право здійснення освітньої діяльності за спеціальностями: "Фінанси і кредит", "Маркетинг", "Облік і аудит".

Кіровоградський інститут комерції продовжує традиції комерційної освіти в місті: готує спеціалістів у сфері бізнесу, управління економікою, бухгалтерської справи, торгівлі; особлива увага приділяється мовній підготовці випускників. Слово "комерція" в назві інституту в контексті місцевої історії означає наступність традицій бізнес-освіти в місті, виходить за рамки суто комерційної спеціалізації навчання.

В основу діяльності Кіровоградського інституту комерції покладено нові, прогресивні, в тому числі і зарубіжні, технології підготовки спеціалістів та удосконалений вітчизняний досвід кращих вузів України. В інституті навчаються студенти з Кіровоградської та інших областей України.

На сьогодні у Кіровоградському інституті комерції працюють 8 докторів наук, 30 кандидатів наук, доцентів.

Матеріально-технічна база Кіровоградського інституту комерції

На теперішній час Кіровоградський інститут комерції має достатню сучасну матеріально-технічну базу, яка дозволяє здійснювати навчально-виховний процес на сучасному рівні, готувати фахівців у відповідності з вимогами часу і потребами регіону та України.

У Кіровоградському інституті комерції створено навчально-методичні кабінети, які забезпечують якісний рівень навчання. Найбільш якісно устатковані навчальні кабінети обліку і аудиту, фінансів, маркетингу, економіки, історії, права, викладання іноземної мови, обчислювальної техніки та ТЗН.

Міжнародні наукові зв'язки Кіровоградського інституту комерції

Кіровоградський інститут комерції протягом багатьох років підтримує наукові зв'язки з ученими та студентами Польщі, Росії, Великої Британії, СіЛА, Угорщини. Ці зв'язки здійснюються шляхом обміну викладачами, стажувань, публікацій наукових праць, обміну досвідом роботи, участі в дискусіях з питань економічного розвитку, "круглих столів" за участю керівників-практиків та публічних лекцій, що проводяться відомими вченими, відвідування наукових установ та навчальних закладів різних країн тощо.

Студенти Кіровоградського інституту комерції беруть активну участь у міжнародних програмах з метою отримання можливості навчання в американському (британському) університеті або коледжі протягом року. іншим способом розширення світогляду студентів є їх участь у програмах ICCP (International Camp Counselor Programme) та YMCA (Young Men Christian Association), які дозволяють студентам інституту працювати в дитячих таборах США та Великої Британії.© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org