Головна Новини та публікаціїВідеоАналітикаНапрямки роботиПро насКонтакти
» » » » » Кіровоградський інститут регіонального управління та економіки (КІРУЕ)

Кіровоградський інститут регіонального управління та економіки (КІРУЕ)

Контакти:
Телефон: (0522) 24-39-09
Адреса: 25015, м. Кіровоград, вул. Полтавська, 40
Web-сайт: http://www.kirue.net
e-mail: KIRUE@mail.ua
Приймальна комісія (тел.): (0522) 24-94-07

 

 

Кіровоградський інститут регіонального управління та економіки (КІРУЕ) - додаткова інформація про вищий навчальний заклад

Загальна інформація

Кіровоградський інститут регіонального управління та економіки (КІРУЕ) - престижний навчальний заклад, акредитований Міністерством освіти і науки України в цілому за третім рівнем акредитації.

Навчання в Кіровоградському інституті регіонального управління та економіки здійснюється на 4 факультетах: економічному, юридичному, психологічному та факультеті дизайну.

Для забезпечення якісного навчально-виховного процесу в інституті діє 8 кафедр. Кіровоградський інститут регіонального управління та економіки має висококваліфікований професорсько-викладацький колектив; сучасну матеріально-технічну базу; інформаційно-бібліотечну систему, яка відповідає найсучаснішим вимогам.

Для успішного навчання та науково-дослідної роботи бібліотека володіє власним книжковим фондом, функціонує повнотекстова нормативно-правова база даних та прикладним програмним забезпеченням: 1С: Предприятие, довідник законодавства Динай: ГРОСБУХ, Ліга-Закон, 3D MAX, COREL DRAW та інші. Є вихід в глобальну мережу Internet.

Кіровоградський інститут регіонального управління та економіки здійснює навчальний процес із застосування новітніх технологій освіти з використанням досвіду аналогічних вищих навчальних закладах Чехії, Польщі, Великобританії, Болгарії та США.

У Кіровоградському інституті регіонального управління та економіки розвинута соціально-культурна інфраструктура, до якої входить: спортивний комплекс, приміщення студентського клубу, художні майстерні, тощо.

Випускники Кіровоградського інституту регіонального управління та економіки одержують дипломи про вищу освіту державного зразка України.© ГО "КІРОВОГРАДСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРІ дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на oporakr.org